پربازدیدترین ها

کد خبر: 227457 ۱۴:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۸

در سرپل ذهاب صورت گرفت :

برگزاری مراسم تجلیل از معلمین نمونه شهرستان

بازی دراز 1404:مراسم تجلیل از معلمین نمونه سرپل‌ذهاب بمناسبت گرامیداشت هفته مقام معلم در شهرستان برگزار شد .

برگزاری مراسم تجلیل از معلمین نمونه شهرستان

مراسم تجلیل از معلمین نمونه سرپل‌ذهاب بمناسبت گرامیداشت هفته مقام معلم باحضور فرماندار ، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از فرهنگیان و معلمین در سالن جلسات آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد .

دراین مراسم همچنین از تعدادی معلم و فرهنگیانی که بعد از ۳۰ سال خدمت صادقانه و تدریس به کسوت بازنشستگی نائل شدند نیز تقدیر بعمل آمد.

فرماندار سرپل‌ذهاب دراین مراسم اظهارداشت : آموزش و پرورش در آینده کشور نقش بسیار مهم و سازنده ای دارد و با تربیت صحیح افراد می تواند آینده کشور را به بهترین نحو ممکن بسازد .

نورالدین فرزادی پور تصریح کرد : خدمت صادقانه معلمین می تواند باعث بالقوه شدن استعدادهای درونی افراد شده ودر آینده  یک متخصص را تحویل جامعه دهد .

وی تصریح کرد : کارمعلمی هدایت‌گری در جامعه است که یک اقدام بزرگ و معنوی می باشد.

مدیریت آموزش و پرورش سرپل‌ذهاب در ادامه اظهارداشت : معلمی یک وظیفه بسیار سنگین است که در آینده کشور بسیار تأثیرگذار می باشد .

 علی رضاپور افزود : در دوسال اخیر وظیفه معلمین بسیار سنگین تر شده است قبل از شیوع بیماری کرونا معلم بصورت مشخص در کلاس درس حاضر می شد و تدریس خودرا انجام می داد اما بعد از شیوع کرونا معلمین باید بصورت حداکثری در تمام ساعات روز و حتی شب آنلاین بوده و نسبت به تدریس و بررسی تکالیف دانش آموزان اقدام کنند .

وی درپایان تصریح کرد : معلمین نقشی سازنده در آینده کشور دارند و خدمت آنها می تواند آینده افراد ودر سطحی وسیع تر آینده کشور را آباد کند.

درپایان این مراسم از معلمین نمونه شهرستان و جمعی از معلمین بازنشسته با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.