پربازدیدترین ها

کد خبر: 227437 ۱۲:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۵

امروز صورت گرفت:

بازدید دادستان سرپلذهاب از شهرک صنعتی شهرستان سرپل ذهاب جهت بررسی فعال یا غیر فعال بودن واحد های صنفی

بازی دراز 1404:دادستان سرپلذهاب از شهرک صنعتی شهرستان سرپل ذهاب جهت بررسی فعال یا غیر فعال بودن واحد های صنفی بازدیدی به همراه دیگر دستگاه های اجرایی مربوطه انجام داد.

بازدید دادستان سرپلذهاب از شهرک صنعتی شهرستان سرپل ذهاب جهت بررسی فعال یا غیر فعال بودن واحد های صنفی

سعید زریری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در بازدیدی که بعمل آمد مشخص شد ۶ واحد تولیدی در شهرک صنعتی شهرستان نباید به دلیل بدهی بانک تعطیل باشند و اجازه نمی‌دهیم مالکین پس از دریافت تسهیلات با اخراج کارگران، واحدهای تولیدی را تعطیل و به اشخاص ثالث واگذار کنند تا از زمین آن سوء استفاده کنند.

وی افزود:  این موضوع برخلاف فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی در خصوص رونق تولید است و هم صدا شدن با دشمن محسوب می گردد که در این خصوص ضرورت تشکیل جلسات متعدد با حضور مالکین این واحدهای تولیدی و کارآفرینان و فعالان اقتصادی در اداره صنعت و معدن شهرستان اعلام میشود.

وی گفت: در این راستا بازدیدی به همراه نیروی انتظامی ، اداره صمت ، اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، جهاد کشاورزی و اداره نظارت بر اماکن انتظامی از شهرک صنعتی و واحدهای تولیدی  فعال یا غیر فعال انجام گرفت و مشخص شد 70 درصد غیر فعال می باشند و این موضوع مورد رسیدگی دستگاه قضایی قرار میگیرد.

لازم به ذکر است شهرک صنعتی شهرستان سرپلذهاب دارای ۴۹ واحد تولیدی بوده که از این مجموع ۳۲ و واحد فعال و ۱۵ واحد نیمه فعال و راکت می باشد.