پربازدیدترین ها

کد خبر: 227276 ۱۱:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۲

معاون فرماندار و رئيس هيأت بازرسي انتخابات سال جاری در سرپلذهاب:

مهم ترین هدف هیات بازرسی ، اعتمادسازی و ممانعت از نقض یا تخلف از قوانین در فرایند انتخابات است

بازی دراز 1404:معاون فرماندار و رئيس هيأت بازرسي انتخابات سال جاری در سرپلذهاب گفت: مهم ترین هدف هیات بازرسی ، اعتمادسازی و ممانعت از نقض یا تخلف از قوانین در فرایند انتخابات است .

مهم ترین هدف هیات بازرسی ، اعتمادسازی و ممانعت از نقض یا تخلف از قوانین در فرایند انتخابات است

نادر نورایی در گفتگو با خبرنگار ما گفت :هيأت بازرسی سرپل ذهاب ، تمامی مراحل انتخابات اعم از نحوه تشكيل هيأتهاي اجرايي ، ثبت نام داوطلبان، ایام تبليغات ، اخذ رأي و نتايج آنرا با حساسیت و دقت پیگیری می‌کند .

رییس هیات بازرسی سرپل ذهاب با تاکید بر اینکه پذیرای شکایات در تمامی مراحل انتخابات هستیم افزود : حراست و پاسداري از آراي مردم از طریق کنترل و بازرسی روند انتخابات ، سرلوحه اقدامات هیات بازرسی است و این مهم با جلب مشارکت های مردمی امکانپذیر است .

وی در این راستا اضافه کرد : در روزهای گذشته دبیرخانه هیأت بازرسی انتخابات شهرستان گشایش یافته و فرایند انجام امور بر اساس برنامه‌ریزی و زمان‌بندی مقرر در حال انجام است.

نورایی در ادامه عنوان داشت : ضرورت دارد دستگاههای اجرایی اصل بیطرفی را رعایت کنند و در این مسیر جهت حصول اطمینان از انجام صحیح ، دقیق و به موقع وظایف قانونی توسط عوامل اجرایی شهرستان بصورت روزانه پایش و ارزیابی می‌شود .

وی در پایان با تاکید بر ضرورت تمهید مقدمات برای مشارکت پرشور مردمی اظهار داشت : مشارکت حداکثری شهرستان در انتخابات پیش رو ، گامی مهم در دستیابی به اهداف توسعه ای است .