پربازدیدترین ها

سرویس: فرهنگی کد خبر: 224354 ۱۰:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۰

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب:

جانبازان در راه اعتلای نظام اسلامی و برای دفاع از تمامیت ارضی کشور در مقابل دشمن ایستادند

بازی دراز1404: فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب گفت: جانبازان در راه اعتلای نظام اسلامی و برای دفاع از تمامیت ارضی کشور با حضور در جبهه های جنگ در مقابل دشمن ایستادند.

جانبازان در راه اعتلای نظام اسلامی و برای دفاع از تمامیت ارضی کشور در مقابل دشمن ایستادند

سرهنگ نوروز اکبری در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک ولادت حضرت ابوالفضل العباس.ع. و روز جانباز گفت: حقیقتا با دیدن صبر و روحیه بالا و انگیزه های بیدار جانبازان همه ما روحیه می گیریم ؛ جانبازان سالهاست که با مشکلات خود مبارزه می کنند.

 

وی گفت : جانبازان در راه اعتلای نظام اسلامی و برای دفاع از تمامیت ارضی کشور با حضور در جبهه های جنگ در مقابل دشمن ایستادند و در این راه قسمتی از اعضای بدنشان را تقدیم انقلاب اسلامی کردند و ما امیدواریم فرزندان این بزرگواران نیز ادامه دهنده راه آنها باشند.

 

وی تاکید کرد:جانبازان سرافراز کشور ما نیز در پاسخ به ندای آسمانی امام خمینی (رحمه الله علیه) از همه هستی خود گذشتند و جان خود را کف دست گرفتند و با بذل بخشی از سلامتی ، وفاداری خود را هم در دوران انقلاب و هم در هشت سال دفاع مقدس به رهبرشان اعلام کردند.

 

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب گفت : امیدواریم خداوند به همه ما توفیق دهد که همواره بتوانیم در پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های امام و شهدا، ادامه دهنده راه‌ ایثارگران باشیم.

 

سرپل ذهاب در جريان هشت سال جنگ تحميلي بيش از ۸۷۴ شهيد، ۱۶۳ آزاده و يك هزار و ۴۰۰ جانباز تقديم انقلاب اسلامي ايران كرده است.