پربازدیدترین ها

سرویس: اجتماعی کد خبر: 222818 ۱۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۶

جشنواره اسوه، تجلیل از برترینهای ارکان مساجد درسرپل ذهاب برگزار شد

بازی دراز1404: جشنواره اسوه، تجلیل از برترینهای ارکان مساجد سرپل ذهاب با حضور امام جمعه سرپلذهاب ، فرمانده سپاه شهرستان و مسئول عقیدتی سیاسی سپاه سرپلذهاب در محل مسجد ابوالفضل العباس برگزار شد.

جشنواره اسوه، تجلیل از برترینهای ارکان مساجد درسرپل ذهاب برگزار شد

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب امام جمعه شهرستان سرپلذهاب در این مراسم گفت: مسجد، امن‌ترين بستر و بهترين كانون تربيتي براي نوجوانان و جواناني است كه تربيت آن‌ها در مسير اهداف نظام جمهوري اسلامي قرار گرفته است.

وی افزود: مسجد از صدراسلام محلی برای بسیج مردم بوده است و حیات ما در حکومت اسلامی است و لذا وظیفه داریم از حکومت اسلامی دفاع کنیم.

نماینده ولی فقیه در شهرستان سرپل ذهاب تصریح کرد: از صدر اسلام تاکنون مسجد یک پایگاه و قرارگاهی است که مومنین درآن جمع می شوند تا مشکلات و آسیب ها را بررسی کنند .

وی گفت: دشمن به دنبال این است مردم در مقابل اسلام قرار دهد و نظام را تضعیف کند و مسجد را بی رونق کند لذا باید برای احیای مساجد برنامه های تربیتی فرهنگی اجتماعی سیاسی و... در مساجد انجام شود و به همین منظور اخیرا طرح "هر مسجد یک حقوق دان" در دستور اجرایی قرار گرفته است.

فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب سرهنگ نوروز اکبری در ادامه گفت: مسجد بهترین مکان برای زودن خطرات و افزودن آگاهی در حوزه‌های حضور مردم در صحنه‌های مختلف، روشنگری، بصیریت‌افزایی و دشمن‌شناسی است.

وی اذعان کرد: بچه‌های مسجد همیشه در انقلاب و دفاع‌مقدس در صحنه حاضر بودند و امروز نیز در عرصه جنگ‌نرم باید بچه‌های مسجد در جهت پیاده کردن آرمان‌های انقلاب و منویات مقام معظم رهبری تلاش کنند.

لازم به ذکراست در پایان مراسم از هیئت امناء و فعالان مساجد تجلیل بعمل آمد.