پربازدیدترین ها

سرویس: اجتماعی کد خبر: 206796 ۱۸:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۰

میزگرد فرهنگی ؛

انقلاب اسلامی یک حرکت عظیم مردمی به سمت ایجاد حکومت اسلامی بود / از رهبری پیامبر گونه امام راحل تا ایمان و ولایتمداری مردم در پیروزی انقلاب

بازی دراز 1404 : پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ماه 57 نشان از حرکت عظیم مردمی به سمت ایجاد حکومت اسلامی بود که عوامل بسیاری همچون رهبری پیامبر گونه امام راحل و ایمان و ولایتمداری بی مثال مردم دراین پیروزی نقش مهمی داشتند .

انقلاب اسلامی یک حرکت عظیم  مردمی به سمت ایجاد حکومت اسلامی بود / از رهبری پیامبر گونه امام راحل تا ایمان و ولایتمداری مردم در پیروزی انقلاب

به گزارش بازی دراز، دهه فجر در حقیقت ولادت امامت در این کشور است به همان معنایی که خود امام و اسلام برای ما ترسیم کرده اند لذا پاسداشت این ایام یکی از ارزنده ترین فعالیتهای ملت ایران در ایام دهه مبارک فجرمی باشد.

 

لذا برآن شدیم تا با برگزاری میزگردی ، ابعاد انقلاب اسلامی و پیروزی این انقلاب را بررسی نماییم:

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سرپلذهاب با اشاره به همدلی ، ولایتمداری و انسجام ملت ایران در زمان انقلاب گفت: ملت ایران به پشتوانه رهبری امام خمینی (ره) توانست انقلاب اسلامی را به پیروزی برساند که نتایج این انقلاب هرساله بیش از پیش آشکار می گردد.

حجت الاسلام علی اکبری با اشاره به اینکه هنوز با گذشت ۳۸ سال از عمرانقلاب ، دشمنی مستکبران عالم با انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ادامه دارد، اذعان کرد:خوشبختانه با رهبری مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) بعد از امام خمینی(ره) اکنون شاهد صدور انقلاب به اقصی نقاط جهان هستیم و این افتخاری بزرگ برای ملت و کشور محسوب می شود.

 

وی خاطر نشان شد: در تاریخ انقلاب و جامعه برای همیشه یک نقطه کاملاً روشن به ثبت رسیده و عظمت توجه به اتحاد و انسجام و تبعیت از دستورات اهل بیت (ع) آشکار شده است که نتیجه آن دهه، انفجار نور و دهه از بین بردن استبداد و استکبار می باشد.

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان گیلانغرب نیز درادامه اظهارداشت: یکی از مهمترین عوامل پیروزی انقلاب اسلامی ، تبعیت مردم از دین، ولایت، معنویت و حفظ اتحاد و انسجام بود لذا تداوم اسلام و انقلاب وظیفه ی ماست.

حجت الاسلام علیرضا رضایی وجود رهبری اندیشمند را از مهمترین ویژگیهای انقلاب اسلامی ایران برشمرد و افزود: ابعاد شخصیتی امام راحل در تمام زمینه‌ها می‌تواند الگویی کامل برای مردم باشد.

 

وی همچنین با اشاره به اینکه از جمله مهمترین فعالیتهای نظام اسلامی صدور اندیشه ناب اسلامی است ، گفت: صدور اندیشه ناب اسلامی ، اولین گام برای حضور رسانه و افزایش قدرت رسانه‌ای در گرو تقویت بنیان فناوری فضایی و گسترش دانش کشور در این عرصه است که با تکیه بر توان و دانش جوانان این مرز و بوم می‌توان به راحتی به آن دست یافت.

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان قصرشیرین نیز درادامه با اشاره به انسجام و وحدت ملت ایران در سایه رهبری امام خمینی (ره) اذعان کرد: در زمان انقلاب همه مردم با ولایتمداری و بکار گیری رهنمودهای امام راحل همه با هم با همدلی و انسجام به مبارزه علیه طاغوت پرداختند.

حجت الاسلام حسن دوستیان خاطر نشان شد: همواره توجه به رهنمودهای رهبری و ولایتمداری مردم در همه اعصار رمز پیروزی نظام اسلامی بوده است که ملت ایران در اعصار مختلف آن را به خوبی نشان داده اند.

 

وی همچنین بر لزوم آشنایی نسل جدید از انقلاب و دستاوردهای آن تأکید و اظهارکرد: آنچه مسلم است توجه و نوع نگاه نسل جدید از انقلاب و آرمانهای آن است لذا بایستی در این راستا از هیچ فعالیتی فروگذار نکنیم تا آرمانهای انقلاب تا همیشه تاریخ جاری و ساری بماند.

 

شهرستان سرپلذهاب درغرب استان کرمانشاه با 90 هزارتن جمعیت دارای 48 کیلومتر مرز مشترک با کشورعراق می باشد.

 

انتهای پیام / ق