پربازدیدترین ها

سرویس: ویژه کد خبر: 180603 ۱۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۵

مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان خبرداد:

بهره برداری از طرحهای عمرانی سرپلذهاب تاپایان سال /لزوم استفاده ازتمام ظرفیتهابرای رفع نقاط حادثه خیزاستان

بازی دراز 1404 : مدیرکل اداره راه وشهرسازی استان با تاکیدبرلزوم استفاده از تمامی ظرفیتها برای رفع نقاط حادثه خیز جاده های استان ازبهره برداری ازطرحهای عمرانی غرب استان تاپایان سالجاری خبرداد.

بهره برداری از طرحهای عمرانی سرپلذهاب تاپایان سال /لزوم استفاده ازتمام ظرفیتهابرای رفع نقاط حادثه خیزاستان

به گزارش بازی دراز، عبدالله بهادری  در جریان بازدید از طرح های عمرانی در دست اقدام شهرستان سرپل ذهاب به اعتبار 10میلیاردریالی در نظر گرفته شده برای تکمیل و بهره برداری از طرح بزرگراه کربلا اشاره کرد و گفت: با تامین اعتبار مورد نیاز اقدامات لازم برای ایمن سازی مسیر نیز در حال انجام است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه افزود: با تلاش های صورت گرفته 62 کیلومتر از طول مسیر این بزرگراه (از اسلام آباد غرب تا سرپل ذهاب) تا شهریورماه امسال تکمیل وبه بهره برداری خواهدرسید.

بزرگراه کربلا از کرمانشاه تا قصرشیرین 170 کیلومتر طول دارد که 72 کیلومتر آن از اسلام غرب تا سرپل ذهاب بصورت دو طرفه و پرتردد است و بخشی از آن یعنی از کرمانشاه تا اسلام آباد بصورت بزرگراه هم اکنون قابل استفاده است. 

وی بابیان اینکه کار کارشناسی جهت رفع نقاط حادثه خیز در جاده های ارتباطی استان کرمانشاه در دستور کار است برلزوم استفاده  از تمام ظرفیت ها برای تحقق این مهم تاکیدکرد.

وی از ساخت زیرگذر در منطقه حبیبوند سرپل ذهاب جهت جلوگیری از حوادث مرگبار گذشته خبر داد و گفت: در دو ماه آینده دو زیرگذر در مبادی ورودی و خروجی منطقه حبیبوند و همچنین یک کنار گذر در این منطقه احداث خواهد شد تا دیگر شاهد تصادف های مرگبار در این منطقه نباشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه اظهار کرد: با توجه به پیگیری های صورت گرفته و براساس مجوزهای صادر شده تا اواخر تیرماه سالجاری 50 کیلومتر راه روستایی در شهرستان سرپل ذهاب افتتاح خواهد شد.

بهادری در ارتباط با طرح روکش آسفالت منطقه گیلانغرب از مسیر گورسفید به سرپل ذهاب نیز گفت: عملیات اجرایی این طرح  در دست اقدام است و این مسیر 34 کیلومتری ظرف کمتر از سه تا چهار ماه دیگر تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

وی همچنین با اشاره به 6کیلومتر جاده باقیمانده ازعملیات اجرایی روکش آسفالت مسیر سرمست به سرپل ذهاب افزود: با واگذاری این طرح به پیمانکار این مسیر 34 کیلومتری  تا 10 روز آینده به بهره برداری می رسد.

وی از بازسازی تمامی روکش های آسفالت مسیر گیلانغرب به اسلام آبادغرب تا پایان سالجاری خبر داد و ادامه داد: تمام تلاش اداره راه وشهرسازی استان بر این است که شاهد جاده هایی امن در سراسر استان باشیم.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی نیز افزود: اداره راه و شهرسازی باید تمامی تلاش خود را در راستای خدمت رسانی به مردم و ایمن سازی و بازسازی راه ها بکار گیرد.

فتح الله حسینی در ارتباط با مسیر اسلام آبادغرب به سرپل ذهاب و قصرشیرین نیز گفت: متاسفانه این منطقه که برای مردم به یک قتلگاه تبدیل شده بود با پیگیری های مستمر طرح تعریض این جاده با پیشرفت فیزیکی مطلوبی در دست اقدام است.

IF IF  IF  IF  IF

انتهای پیام/ق