پربازدیدترین ها

سرویس: اجتماعی کد خبر: 180551 ۰۹:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۴

فرماندار شهرستان سرپلذهاب:

حضورجوانان درعرصه تولیدگامی موثردرتحقق اقتصادمقاومتی است/ لزوم توجه همه جانبه به امر توليد

بازی دراز 1404: فرماندار شهرستان سرپلذهاب باتاکیدبرلزوم توجه همه جانبه به امرتولیدگفت: حضورجوانان درعرصه های تولید سبب رونق اقتصادی وگامی بسوی تحقق اقتصادمقاومتی خواهدبود.

حضورجوانان درعرصه تولیدگامی موثردرتحقق اقتصادمقاومتی است/ لزوم توجه همه جانبه به امر توليد

به گزارش بازی دراز، جهانبخش حیدری در جمع صنعتگران و معدن کاران سرپل ذهاب با تبریک دهم تیرماه روز ملی صنعت و معدن و تجارت افزود: یکی از نیازهای ضروری جامعه ایجاد اشتغال پایدار برای رفع معضل بیکاری است و در این شهرستان نیز طرح های مطلوبی برای تحقق این مهم در دست اقدام است.

وی اظهار کرد: لزوم توجه همه جانبه به امر تولید اعم از سرمایه در گردش و همچنین رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی از جمله مواردی است که باید در جلسات تخصصی استانداری و مدیران عامل بانک های استان و شهرستان پیگیری شود.

وی بیان کرد: حضور جوانان درعرصه تولید باعث رونق اقتصاد، کاهش معضل بیکاری و اتکا بر اقتصاد مقاومتی براساس فرمایش های رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سرپل ذهاب نیز در سخنانی با اشاره به مشکلات واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی این شهرستان گفت: بی شک دولتمردان نسبت به رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی اهمتام ویژه ای دارند.

حیدر مرادی خواستار توجه ویژه مسوولان به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در هنگام ابلاغ برنامه و سند چشم انداز ششم توسعه شد.

در پایان هر یک از صاحبان واحدهای صنعتی و تولیدی به بیان دیدگاه ها، مسایل و مشکلات خود پرداختند.

شهرستان سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه با جمعیتی افزون بر 85 هزار نفر دارای 10 واحد معدنی، 38 واحد صنعتی در 9 گروه صنعتی است

انتهای پیام / ق