پربازدیدترین ها

سرویس: ویژه کد خبر: 179591 ۱۴:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳

نماینده مجلس:

334میلیارد ریال برای خرید تجهیزات کشاورزی استان کرمانشاه اختصاص یافت

بازی دراز 1404: نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 334 میلیارد ریال اعتبار برای خرید تجهیزات بخش کشاورزی استان کرمانشاه خبر داد

334میلیارد ریال برای خرید تجهیزات کشاورزی استان کرمانشاه اختصاص یافت

به گزارش بازی دراز،به نقل از ایرنا  فتح الله حسینی  افزود: این اعتبار به منظور راه اندازی تسهیلات خط اعتبار مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی و در راستای سیاست دولت تدبیر و امید برای تحقق اهداف توسعه پایدار بخش کشاورزی تخصیص یافته است. 
وی اظهار کرد: تسهیلات خط اعتباری مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی به ظرفیت 10 هزار میلیارد ریال با همکاری مدیریت بانک کشاورزی و به همت وزیر جهاد کشاورزی برای خرید ادوات کشاورزی به سازمان جهاد کشاورزی تخصیص یافته که با پیگیری های صورت گرفته از این میزان 334 میلیارد ریال به استان کرمانشاه اختصاص یافت. 
وی از مسوولان شهرستان قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب خواست برای جذب این اعتبار و تسهیلات برای خرید ماشین آلات مکانیزاسیون و توسعه بخش کشاورزی این شهرستان ها اهتمام بیشتری داشته باشند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار قصرشیرین نیز در این ارتباط  گفت: سال گذشته بیش از هفت میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای خرید تجهیزات مکانیزاسیون بخش کشاورزی این شهرستان به 20 نفر از متقاضیان پرداخت شد. 
نعمت الله نازپرورده افزود: این تسهیلات برای خرید 15 دستگاه تراکتور سبک و سنگین و پنج دستگاه تراکتور باغی برای افزایش ضریب مکانیزاسیون بخش کشاورزی شهرستان به متقاضیان پرداخت شد. 
وی اظهار کرد: همچنین سال گذشته بیش از یک میلیون لیتر سوخت یارانه ای برای تامین سوخت موتورهای تلمبه خانه ویژه آبیاری مزارع و باغات، گلخانه ها، تراکتورهای بخش کشاورزی و مرغداری ها پرداخت شد