پربازدیدترین ها

سرویس: گالری عکس کد خبر: 1207 ۱۵:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۳۰

امام جمعه سرپل ذهاب: بصیرت و اطاعت از رهبری، راهگشای پیشرفت و استقلال کشور است

امام جمعه سرپل ذهاب: بصیرت و اطاعت از رهبری، راهگشای پیشرفت و استقلال کشور است

امام جمعه سرپل ذهاب گفت: قوی‌ترین و کارآمدترین سنگر برای حفظ نظام اسلامی و استقلال همه ‌جانبه و توسعه پایدار کشورمان، بصیرت و اطاعت از مقام معظم رهبری است.

حجت الاسلام والمسلمینˈمجید صفدریˈ  در دیدار با فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سرپل ذهاب افزود: با وحدت کلمه، بصیرت، آگاهی و حفظ روحیه بسیجی در جامعه و اطاعت از ولایت‌ فقیه، تمام توطئه‌های دشمنان نقش برآب خواهد شد. وی اظهار کرد: در تقویم مسلمانان مناسبت های مختلفی وجود دارد که در زندگی همه ما نقش تاثیرگذاری دارد که از جمله این مناسبت ها عاشورا و شهادت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش است. وی در ادامه با گرامیداشت هفته بسیج گفت: بسیج مردمی‌ترین سازمان کشور و از نهادهای موثر و ولایت‌مدار است که روز بروز در حال شکوفایی است و بحمدالله امروز ثمرات این شجره طیبه در سطح جامعه و نیز در بین همه آحاد مردم فراگیر شده است.

[gallery] فرمانده ناحیه مقاومت بسییج سپاه سرپل ذهاب نیز گفت: برای شناخت بهتر جوانان از بسیج، باید اهداف و ویژگی این نهاد بیش از پیش شناسانده شود. سرهنگ پاسدار ˈمسعود قنبریˈ افزود: بسیج سازمانی برآمده از میان مردم مومن، شجاع، متدین و ولایتمدار ایران اسلامی است که در تمامی لحظات بدون هیچ گونه چشم داشت و سپری شدن زمان، به نیازهای انقلاب پاسخ مثبت داده است. وی گفت: بسیج پس از دفاع مقدس نیز با حضور در عرصه سازندگی در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی بهترین کارهای عمرانی کشور را با کمترین هزینه انجام داد که این نیز برگ زرینی در پرونده بسیج محسوب می‌شود. وی هدف از این دیدار را تجدید بیعت بسیجیان با ولایت فقیه بیان کرد و از آمادگی کامل بسیجیان شهرستان سرپل ذهاب برای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و حفظ دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی خبر داد