29. بهمن 1396 - 9:42   |   کد مطلب: 214808
بازی دراز1404:رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب اعلام کرد: به دنبال ادامه موج دوم بارشی از باران به جوشهرستان زلزله زده سرپل ذهاب و بارش مداوم از ساعات 6 و نیم صبح امروز تا ساعت 9 و نیم 27 میلیمتر بارش به ثبت رسیده است و در مجموع 24 ساعت گذشته 57 میلیمتر بارندگی داشته ایم.

به گزارش بازی دراز، جواد کاکایی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: به دنبال ادامه موج دوم بارشی از باران به جوشهرستان زلزله زده سرپل ذهاب و بارش مداوم از ساعات 6 و نیم صبح امروز تا ساعت 9 و نیم  27 میلیمتر بارش به ثبت رسیده است و در مجموع 24 ساعت گذشته 57 میلیمتر بارندگی داشته ایم.

وی دمای فعلی هوای سرپل ذهاب را  11 درجه سلسیوس بالای صفر و رطوبت موجود در هوا را نیز98 درصد اعلام کرد.

 

وی بیان داشت: درمجموع سامانه بارشی که روز پنجشنبه وارد شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب شده است تا صبح امروز یکشنبه 100 میلیمترباران به ثبت رسیده است.

 

رئیس اداره هواشناسی شهرستان پیش بینی کرد: سامانه فعال حاکم در منطقه، همچنان تا روز دوشنبه جو شهرستان را تحت تاثیر داشته؛ مجدداً سبب بارش مداوم و سنگین باران در سطح شهرستان خواهد شد. لذا، به مسئولان دستگاه هاي اجرایی و مردم زلزله زده ، توصیه می شود؛ جهت جلوگیری از مخاطرات احتمالی تمهیدات لازم را به کار گیرند.

انتهای پیام/*

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها