پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
فرمانده انتظامی سرپلذهاب :

گسترش شبکه های دوست یابی در فضای مجازی / خانواده ها مراقب فرزندان خود باشند

بازی دراز 1404:فرمانده انتظامی سرپلذهاب گفت : شبکه های دوست یابی به دلیل گستردگی فضای مجازی و شبکه هاز اجتماعی بسیار گسترش یافته و لازم است که خانواده ها از فرزندان خود مراقبت بیشتری نمایند.

سرهنگ منوچهر رضایی در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : این روزها به دلیل گستردگی شبکه های اجتماعی شکل گیری روابط دوستانه در فضای مجازی رشد بسیاری یافته است .

وی افزود : هرنوع رابطه ای در فضای مجازی می تواند آسیبهایی جدی در دنیای حقیقی داشته و فرد را دچار چالش و مشکل کند .

رئیس پلیس شهرستان تصریح کرد : شبکه های اجتماعی فضای آزاد و نامحدودی را دراختیار کاربران خود قرار می دهند که باعث ورود افراد به روابط نامتعارف شده و در طولانی مدت اثرات مخربی را متوجه فرد و کانون گرم خانواده ها می کند.

رضایی ادامه داد : روابط دوستی که در فضای مجازی شکل می گیرد فرصت شناخت عمیق را به شما نخواهد داد لذا لازم است که افراد از افشای اطلاعات شخصی و خانوادگی خود دراین فضا اجتناب کنند.

ایشان باتاکید بر لزوم مراقبت از فرزندان توسط خانواده ها تصریح کرد : اطلاعات شخصی و محرمانه همانند عکسها و فیلمهای شخصی و خانوادگی می تواند مورد سوءاستفاده افراد فرصت طلب قرارگیرد لذا لازم است که خانواده ها از فرزندان خود مراقبت بیشتری نمایند تا دردام این افراد گرفتار نشده و مشکلات خانوادگی برای آنها پیش نیاید.