پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
فرماندار شهرستان سرپلذهاب:

اهتمام جدی مسئولین سرپلذهاب درمقابله با شیوع بیماری کرونا/اجرای طرح ملی ستاد مبارزه با بیماری کرونا در شهرستان جهت حفظ سلامت مردم

بازی دراز۱۴۰۴:فرماندار شهرستان سرپلذهاب از اهتمام جدی مسئولین سرپلذهاب درمقابله با شیوع بیماری کرونا‌ خبر داد و گفت: طرح ملی ستاد مبارزه با بیماری کرونا در شهرستان جهت حفظ سلامت مردم به اجرا درآمده است.

به گزارش بازی دراز، 

محبت جمالی نیا در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در راستای اجرای طرح ملی جلوگیری از تردد مبادی ورودی شهرها و استان ها برای مقابله با انتقال ویروس کرونا، در شهرستان سرپلذهاب بصورت جدی امروز عملیات بازرسی و کنترل جاده ای به اجرا درآمده است. وی افزود: در ایست های جاده ای از تردد پلاک های غیربومی جلوگیری میشود و همچنین خودروهای پلاک های بومی نیز طبق مستندات لازم حق خارج از شهرستان را ندارد. فرماندار شهرستان نیز تاکید کرد: لازم است از ورودی تفرجگاه ها،بوستان ها،پارک ها و در مسیرهای فرعی و منتهی به شهرستان از تجمع نیروهای انسانی جلوگیری بعمل آید و امید است روند به گونه ای طی شود که کمترین صدمه داشته باشیم . وی گفت: با همکاری دستگاه های متولی بخشداری ،ارشاد اسلامی و شهرداری و رسانه های محلی به اطلاع مسافرین غیربومی رسانده می شود که ظرف ۷۲ ساعت آینده شهرستان را ترک کنند در غیر این صورت تا پایان روند طرح قرنطینه توقیف خواهند شد.