پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶

کارجهادی کارآفرین سرپلذهابی در مقابله با شیوع بیماری کرونا / اختصاص خط تولید البسه بیمارستانی به تولید ماسک بهداشتی

بازی دراز1404: کارآفرین سرپلذهابی با یک کار جهادی خط تولید البسه بیمارستانی کارگاه خودرا به تولید ماسک بهداشتی اختصاص داده است .

به گزارش بازی دراز، یوسف ویسی از کارآفرینان برتر کشور است که در شهرستان سرپلذهاب فعالیتهای اشتغالزای خود را آغاز کرده ویکی از طرحهایی را که راه اندازی کرده تولید البسه بیمارستانی است که امروز نیز دراین وضعیت شیوع بیماری کرونا بسیار به کار شهرستان می آید .

وی در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : کارگاه تولید ماسک و لباسهای بیمارستانی از سال ۱۳۹۶ ودر بحبوحه زلزله فعالیت خودرا با استفاده از تسهیلات اشتغالزایی صندوق کارآفرینی امید آغاز کرد .

این کارآفرین شهرستان افزود : دراین کارگاه تولیدی ۹ نفر بصورت مستقیم اشتغالزایی صورت گرفته و انواع البسه بیمارستانی در آن تولید می شود .
ویسی تصریح کرد : باتوجه به وضعیت کنونی کشور دررابطه با شیوع ویروس کرونا که بخشهای مختلف را درگیر خودکرده است ما خط تولید خودرا تغییر داده و به تولید ماسکهای بهداشتی اختصاص داده ایم.
وی ادامه داد: امروز باتوجه به حساسیتهای موجوددر خصوص شیوع بیماری کرونا ما ۴ نفر را بصورت فعال برای تولید ماسک نگهداشته و به بقیه استراحت داده ایم و روزانه بین ۷۰۰ تا ۱۰۰ قطعه ماسو بهداشتی را تولید می کنیم .
ایشان بابیان اینکه هم اکنون ۲۰ هزار ماسک تولید شده موجود داریم اذعان داشت : ما توانایی تامین ماسک بهداشتی مورد نیاز شهرستان را داریم ودر صورت درخواست بیمارستان و داروخانه ها می توانیم تولیدات خودرا به بازار تزریق کنیم که در شهرستان کمبود ماسک احساس نشود.
کارآفرین برتر شهرستان بابیان اینکه امروز همه انسانها مسئول هستند که دراین راه گاگی بردارند افزود  : ماهم به نوبه خود گامی در جهت مفابله با شیوع بیماری کرونا برداشته ایم و امیدواریم که با حمایت مسئولین بتوانیم ماسک مورد نیاز شهرستانهای مجاور را نیز تامین کنیم.
ویسی اذعان داشت : مواد اولیه تولید ماسک کارگاه را از کارخانجات داخلی تهیه کرده و مشکلی در این خصوص نداریم وماسکهای تولید شده ما نیز از مواد درجه یک و دارای مجوز وزارت بهداشت وبصورت دولایه بوده که قابل شستشو بوده و قیمت آن نیز مناسب می باشد و به دو شکل چهارگوشه و کاسه ای تهیه می شود.
وی افزود : ما توانایی تامین ماسک شهرستان را داریم و می توانیم نیاز شهرستان را برطرف نماییم .