پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۲
فرمانده تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه ارتش در پادگان ابوذر سرپلذهاب خبرداد:

اجرای طرح پایش و پیشگیری از ویروس کرونا توسط تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه ارتش در پادگان ابوذر

بازی دراز 1404 : فرمانده تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه ارتش در پادگان ابوذر سرپلذهاب از اجرای طرح پایش و پیشگیری از ویروس کرونا توسط گروه پزشکی و ایمنی تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه ارتش در پادگان ابوذر خبرداد.

به گزارش بازی دراز، سرهنگ شاطری در گفتگو با خبرنگار ما از اجرای طرح پایش و پیشگیری از ویروس کرونا توسط گروه پزشکی و ایمنی تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه ارتش در پادگان ابوذر برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ صیانت سلامتی مردم در روستای داربلوط بخش قلعه شاهین شهرستان سرپلذهاب خبر داد و گفت: در این طرح تب سنجی، مشاوره ، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در خصوص اقدامات پیشگیرانه از مبتلا شدن به کرونا و... انجام شده است.


وی ادامه داد: ضدعفونی کردن و گندزدایی خیابانها و معابر عمومی شهرستان با همکاری نیروهای نظامی با شهرداری خصوصا تیپ ۷۱ صاحب الزمان(عج) ارتش از دیگر اقدامات مهمی است که برای پاکسازی و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا همچنان تداوم خواهد داشت.


وی یادآور شد: با همت فرماندهی نزاجا تعداد ۲۰ دستگاه چرخ خیاطی به عوامل و مجموعه کارگاه خیاطی تیپ ۷۱ پادگان ابوذر واگذار شده و برای کمک به هم نوعان و شهروندان خود اقدام به تولید ماسکهای بهداشتی کردند.

وی ضدعفونی و پاکسازی منازل جانبازان ضایعه نخایی شهرستان سرپلذهاب با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران را از دیگر اقدامات تیپ ارتش برای مهار کرونا نام بُرد.