پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سرپلذهاب:

گامهای استوار مردم در راهپیمایی 22 بهمن لرزه بر اندام استکبار می اندازد / 22 بهمن در انتظار حماسه ای دیگر از مردم بصیر و ولایتمدار

بازی دراز1404:شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سرپلذهاب در بیانیه ای راهپیمایی 22 بهمن با گامهای استوار مردم را باعث لرزه افتادن بر اندام استکبار دانست و از مردم بصیر وولایتمدار شهرستان برای حضور در راهپیمایی روز یکشنبه دعوت بعمل آورد .

به گزارش بازی دراز، امام جمعه، فرماندار، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، فرمانده سپاه ناحیه، فرمانده تیپ 71پیاده مکانیزه مستقل ارتش ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس آموزش و پرورش سرپلذهاب طی بیانیه های جداگانه ای ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، از همه آحاد ، اقشارمختلف مردم، تشکل‌ها ،احزاب و گروه‌های سیاسی ، بسیج دانش آموزی ،دانشجویان و فرهنگیان و... دعوت کردند بار دیگر با نمایش وحدت ملی خود در راهپیمایی عظیم 22 بهمن دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی را رسوا و مایوس سازند.

در این بیانیه آمده است:
گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی پیوند با آرمانهای امام راحل، بیعت با مقام عظمای ولایت، میثاق دوباره با خون شهدا و نمایش اقتدار جمهوری اسلامی است که در این بین حضور و نقش مردم انقلابی و غیور این مرز و بوم در راهپیمایی22 بهمن افتخاری دیگر از وحدت و یکپارچگی در تاریخ اسلام رقم خواهد زد.

در پایان این بیانیه آمده است:

مردم همیشه در صحنه و بیدارشهرستان سرپلذهاب نیز روز سه شنبه 22 بهمن ساعت 10 صبح از محل میدان امام خمینی (ره) به سمت چهاراره احمد ابن اسحاق(ره) این شهرستان حرکت خواهند کرد، امید است این مراسم باشکوهتر از سالهای گذشته و با گامهایی استوارتر برگزار گردد.