پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
گزارش:

بغض های کودکان و نوجوانان سرپل ذهابی در غم شهادت سردارحاج قاسم / سلیمانی های آینده آماده گرفتن انتقام سخت هستند

بازی دراز1404: هجرت باورنکردنی سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی داغی فراموش ناشدنی بر دل‌های مرزنشینان داغدار و همیشه سوگوار سرپل ذهاب گذاشت، شهیدی که از جنس مردم و اسطوره‌ای بود که نامش لرزه بر پیکر دشمن می‌انداخت.

به گزارش بازی دراز، برگزاری مراسم عزاداری شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی در مهدهای کودک وپیش دبستانی های سطح شهر و روستاهای سرپل ذهاب بیانگری ازاندوه و بغض های سنگین در وجود کودکان و خردسالانی است که می خواهند سلیمانی تربیت شوند و سلیمانی های آینده ای شوند برای انتقام سخت از آمریکای جنایتکار.

کودکان با چشمان گریان و بغض های ازغم و اندوه ودل شکسته، پوستر و عکس های ازسردارسرافرازحاج قاسم سلیمانی به دست می گیرند و با خود می گویند راهت ادامه خواهیم داد عموجان!

در غم بزرگ سردار دلها، بی قراری وگریه های جانسوز کودکان، حضور پررنگ کودکان و نوجوانان در تجمع بزرگ سلیمانی ها، طنین ندای مرگ برآمریکا و مرگ براسرائیل، تنفر از کشورهای صهیونیست و آمریکای جنایتکار و خبیث به نمایش می گذارد .

این کودکان با زبان کودکانه خود به دشمن نشان می دهند که ایران همیشه سرافرازبا اقتداردر پشت ولایت فقیه خود خواهند ایستاد و ادامه دهنده راه حاج قاسم خواهند بود و نمی گذارند لحظه ای رهبرعزیزمان احساس تنهایی کند و این امید را می دهند که شهرستان سرپل ذهاب سلیمانی های دارد که برای دفاع از مرز همچوم هشت سال تحمیلی از جان و خون و مال خود می گذرند و پشت سر پدران خود برای پیروی از آرمان های حاج قاسم سلیمانی به میدان جنگ با دشمن خواهند رفت.

برگزاری مراسم سوگواری و عزداری درمهدهای کودک و پیش دبستانی ها و محافل قرآنی و مدارس از کوچکترین ابرازارادت های کودکان سرپل ذهابی است که این غم بزرگ در وجود کوچکشان تحمل می کنند تا امیدی برای آینده روشن ایران اسلامی رقم زنند.