پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۸
امام جمعه سرپلذهاب:

محبت وولایت امیرالمومنین (ع) در دل همه آزادگان جهان وجود دارد / لزوم شکر گذاری در برابر نعمت ولایت امیرالمومنین (ع)

بازی دراز1404:امام جمعه سرپلذهاب با تاکید بر لزوم شکر گذاری در برابر نعمت ولایت امیرالمومنی (ع) گفت: محبت وولایت امیرالمومنین (ع) در دل همه آزادگان جهان وجود دارد .

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در مراسم جشن عید غدیر ضمن تبریک این عید سعید اظهار داشت:محبت و ولایت امیرالمومنین علیه السلام در دل هر آزاده ای وجود دارد 

وی افزود:هرکس تحت ولایت امیرالمومنین علیه السلام باشد در دنیا و آخرت به سعادت رسیده و از عذاب الهی در امان میماند .

امام جمعه شهرستان تصریح کرد :در جهان امروز حتی کسانی که مسلمان نبوده و پیروان سایر ادیان الهی هستند هم به ولایت امیرالمومنین علیه السلام و شان و منزلت و مقام ایشان اذعان دارند.

ایشان بابیان اینکه ما باید قدردان و شکرگزار وجود محبت و ولایت امیرالمومنین علیه السلام باشیم افزود: شکرگزاری در برابر این نعمت الهی این است که مطیع اوامر اهل بیت علیهم السلام باشیم.

فاطمی نسب با بیان اینکه  ما باید در خط امیرالمومنین علیه السلام باشیم افزود: در خط علی علیه السلام بودن به معنای این است که آن چیزی که امیرالمومنین علیه السلام از ما خواسته که همانا بندگی خداوند است را انجام دهیم و در رفتار و گفتار خود مطیع امیرالمومنین علیه السلام باشیم.

فرمانده تیپ ۷۱ ابوذر در ادامه اظهار داشت:عید غدیر عید امامت و ولایت است و واقعه غدیر یکی از موضوعات مهم در تاریخ اسلام است که باید زنده نگه داشته شود.

سرهنگ شاطری افزود: ولایت فقیه دنباله واقعه ی غدیر می باشد که امروز باعث عزت و اقتدار نظام و مردم شده است. 

وی در ادامه تصریح کرد نیروهای مسلح کشور امروز در اوج عزت و اقتدار هستند و توان تجاوز و دست اندازی دشمن به خاک کشور را گرفته اند.

ایشان با بیان اینکه دشمنان انقلاب خوار و ذلیل شده اند ادامه داد:توقیف نفتکش متخلف انگلیسی، آزادسازی نفتکش ایرانی،سرنگونی پهپاد جاسوسی  متجاوز آمریکایی و بازگشت حکام مرتجع عربی به میز مذاکره با جمهوری اسلامی نمونه های بارزی از اقتدار نظام و انقلاب وذلیلی دشمنان است.
مراسم جشن بزرگ عید غدیر با حضور امام جمعه ، فرماندار ومسئولین ادارات و نهادهای دولتی در محل سالن اجتماعات پادگان ابوذر برگزار گردید.