پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۵:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب:

مقاومت تنها مسیر دستیابی به پیروزی در برابر دشمنان است/ ائتلاف دریایی دزدان دریایی به رهبری آمریکا و انگلیس شکست خواهد خورد

بازی دراز 1404:امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب گفت : گفتمان مقاومت و بازدارندگی تنها مسیر دستیابی به قله پیروزی در برابر دشمنان اسلام و انقلاب است.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جوادفاطمی نسب در خطبه های نماز جمعه شهرستان ضمن تسلیت سالروز شهادت امام جواد(ع) اظهارداشت : سیره زندگی امام جواد علیه السلام به گفته رهبر انقلاب درس بزرگی برای انسانها دارد که همانا همت در هوشیاری مردم برای مقابله با قدرتهای منافق و ریاکار است.
وی افزود : اگر دشمن صریح و آشکارا دشمنی کرده و ادعا وریاکاری نداشته باشد کار آسانتر است اما هنگامی که دشمن مانند مامون عباسی چهره ای از قداست و طرفداری از اسلام برای خود درست کرده شناختن او برای مردم سخت است.


امام جمعه شهرستان اذعان داشت : خلیفه عباسی با ریاکاری خودرا طرفدار اسلام و خاندان پیامبر ص معرفی می کرد و امام جواد علیه السلام همت گماشتند که ماسک تزویر و ریا را از چهره مامون کنار بزنند و دراین راه موفق شدند.
ایشان درادامه به توقیف نفتکش انگلیسی توسط سپاه پاسداران اشاره کردوگفت : جمهوری اسلامی در واکنش به حرکت غلط انگلیس در توقیف نفتکش ایرانی در جبل الطارق یک نفتکش انگلیسی را که دچار تخلفات قوانین دریانوردی شده بود در آبهای خلیج فارس توقیف کرد که در کنار سایر تحولات منطقه سبب افزایش تنش ها گردید.
فاطمی نسب ادامه داد : ارتش آمریکا اخیرا طرحی باعنوان حفاظت از کشتیرانی در باب المندب و تنگه هرمز را مطرح کرد که می توان از آن باعنوان ائتلاف نظامی دزدان دریایی یاد کرد.
وی تصریح کرد : این طرح از سوی کارشناسان بعنوان یک طرح غیرممکن و ناکارآمد معرفی شد و به دلیل نقاط ضعف آن کشورهای مختلف از پیوستن به این طرح خودداری کردند.
خطیب جمعه شهرستان اذعان کرد : آمریکا و انگلیس با تشکیل این ائتلاف به دنبال زیر سوال بردن مشروعیت حضور ایران در خلیج فارس و تنگه هرمز هستند و می خواهند ایران را بعنوان عامل ناامنی و مقشر بی ثباتی در منطقه معرفی کنند.
فاطمی نسب خاطرنشان کرد : این طرح نیز همانند طرحهای پیشین شکست خواهد خورد و ایران از طریق مکانیزم های خاص خود به آن پاسخ خواهد داد. 
ایشان در ادامه به تحریم وزیر امور خارجه کشور توسط آمریکا اشاره کردو ضمن محکوم کردن این اقدام گفت : این اقدام عجولانه آمریکا نشان دهنده شکست دشمن در فشار حداکثری و ناکامی در تقابل با نظام مردمی ایران انقلابی است.
وی افزود : آمریکا با تحریم نماینده دیپلماسی ایران نشان داد که فاقد قدرت متطق است و طرح موضوع مذاکره صرفا یک بازی سیاسی مسخره می باشد.
امام جمعه شهرستان تصریح کرد : راهبرد نه جنگ نه مذاکره و گفتمان مقاومت و بازدارندگی تنها مسیر دستیابی به قله پیروزی و موفقیت است که انشاالله دستگاه دیپلماسی با قوت و قدرت مبتنی برغیرت و حکمت و مصلحت از منافع ملی کشور دفاع خواهد کرد.
فاطمی نسب در پایان به سالروز ازدواج حضرت علی ع و حضرت زهرا س اشاره کردوگفت : سبک زندگی امیرالمومنین علیه السلام و حضرت فاطمه س باید مورد توجه زوجین جوان قرارگیرد.