پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
فرمانده پلیس راه سرپل ذهاب خبرداد:

مرگ جوان 33 ساله سرپل ذهابی بر اثر تصادف خودرو سواری پراید در سه راهی ریجاب

بازی دراز1404:فرمانده پلیس راه سرپل ذهاب ازمرگ جوان 33 ساله سرپل ذهابی بر اثر تصادف خودرو سواری پراید در سه راهی ریجاب خبرداد.

به گزارش بازی دراز، سرهنگ کریم ویسی در گفتگو با خبرنگار ما از مرگ جوان 33 ساله  سرپل ذهابی بر اثر تصادف خودرو سواری پراید در سه راهی ریجاب خبر داد و گفت: این راننده جوان بر اثر سرعت زیاد و غیرمجاز و عدم توانایی در کنترل خوردو در سه راهی ریجاب ضمن تجاوز به جاده اصلی و برخورد با گادریل محافظ جاده به دره گردنه پاطاق سقوط کرد و جان باخت.

 

فرمانده پلیس راه سرپل ذهاب تصریح کرد: یکی از عوامل مهم در تلفات تصادفات جاده ای سرعت زیاد و غیرمجاز است که با وجود سختگیری های پلیس راه و وجود دوربین های کنترل سرعت ، گشت های نامحسوس و حضور همکاران در جاده ها برخی از شهروندان قوانین را رعایت نمی کنند وخوشبختانه با زندگی خود و دیگران بازی می کنند و باعث داغدار شدن خانواده های زیادی می شوند.

 

ایشان با بیان اینکه اغلب تصادفات جاده ای در سرپل ذهاب توسط رانندگان بومی اتفاق می افتد ،ادامه داد: با توجه به آشنایی مردم منطقه نسبت به جاده ها و راههای مواصلاتی متاسفانه استقبال از قانونمندی راهنمایی و رانندگی ندارند و موجب خسارات جانی و مالی جبران ناپذیر می شوند لذا از شهروندان و مردم عاجزانه خواهشمندیم با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و همکاری با پلیس راه از وقوع حوادث ناگوار پیشگیری کنند.

 

شایان ذکر است این جوان 33 ساله جانباخته ساکن محله زعفران شهرستان سرپل ذهاب می باشد.

انتهای پیام/3033