پایگاه خبری تحلیلی بازی دراز ۱۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
امام جمعه سرپل ذهاب:

رمز اقتدار نظام در گرو پشتیبانی و حمایت همه جانبه از نیروهای مسلح کشوراست

بازی دراز1404:امام جمعه سرپل ذهاب گفت: رمز اقتدار نظام در گرو پشتیبانی و حمایت همه جانبه از نیروهای مسلح کشوراست

به گزارش بازی دراز، امام جمعه سرپل ذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب درمراسم جشن اعیاد شعبانیه که با حضورمسئولین ، نیروهای نظامی و انتظامی و آحاد مختلف مردم و جمعی از مسئولین ادارت در محل مصلی نماز جمعه سرپل ذهاب برگزار شد، اظهار داشت: اگرسپاه نباشد هیچ هستی درکشور وجود ندارد ، هستی ها در گرو مجاهدان و پاسداران است ، پاسداران هشت سال دفاع مقدس از خاک و ناموس مردم که منشأ خدمات و اثرات بزرگی در عرصه های محرومیت زدایی ،توان موشکی و نظامی و کمک به اقتصاد کشوراست،مجاهدانه جنگیدند تلاش و دفاع کردند.

وی بیان داشت: سپاه پاسداران خط مقدم مبارزه با تروریست است از این لحاظ دشمن نمی خواهد جمهوری اسلامی پیشرفت کند اقتدارداشته باشد و لذا باید گوشزد کرد سپاه پشتوانه مردمی دارد جناح ها و احزاب سیاسی پشت سرآن هستند و باید قدرپاسداران،نیروهای مسلح ، نظامی وانتظامی را خوب بدانیم.

 

امام جمعه سرپل ذهاب گفت: رمزو رازاقتداراین نظام درگرو پشتیبانی ازنیروهای مسلح و حمایت چند جانبه ازآنان است از این روهرچی داریم از سپاه ،ارتش و نیروهای مسلح داریم ، دفاع از سپاه پاسداران ما را به تمدن نوین اسلامی می رساند تا شاهد توانمندی های بیشتری در عرصه های مختلف در کشورباشیم.

 

وی در پایان ضمن بیان سخنانی در مورد امام حسین(ع)،حضرت ابوالفضل العباس(ع) و امام سجاد(ع) با بیان اینکه حضرت عباس(ع) مقام و منزلتی دارد که فردای قیامت همه شهدا به او غبطه می خورند ،گفت: اگرعمل و حرکتی انجام دادید در راه خدا و راه احیای دین باشد آن موقعه است که خداوند انسان را عزیز و مقام و منزلت می دهد.

 

نماینده ولی فقیه درسپاه ناحیه سرپل سرپل ذهاب در ادامه گفت: فرماندارو مدیران ادارت و آحاد مختلف مردم سرپل ذهاب روز گذشته با تجمع دردرب سپاه شهرستان و شعارمرگ برآمریکا ثابت کردند سردمداران جبهه استکبارنمی توانند با جنگ روانی و تبلیغاتی و با اقدامات عملی و کاغذی ذره ای از محبوبیت سپاه کم کنند و این نشان دهنده فهم عمیق و بصیرت مردم انقلابی و ولایی است.

 

حجت الاسلام حسین مهدوی افزود: خدارو باید شکرکنیم دشمنان ما را از احمق ها قرار داده است مثلث شوم حاکمت آمریکا تمام قد احمق درجه یک هستند و این لقب توسط مقام معظم رهبری به امریکایی ها خیلی زیبنده است.

وی تصریح کرد: آمریکا با جنگ روانی و تبلیغاتی سعی کردند مسلم های ولایت که نهادهای انقلابی و ولایی ازجمله سپاه است را دچارچالش کنند ودر واقع  بخواهند به ملت ایران ضربه ای وارد کنند و به تعبیر رهبرمعظم تضعیف سپاه ، تضعیف ولایت است و تضعیف ولایت تضعیف بازوی مقتدرخدمت رسانی در عرصه های مختلف نظامی ،فرهنگی، ،سیاسی و اقتصادی است و این امر ثابت شد هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

 

 

 

انتهای پیام/3033