پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 223540 ۱۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷

نوازی: سرمربیگری استقلال برای مجیدی زود بود

بازی دراز:پیشکسوت استقلال گفت: فرهاد مجیدی بازیکن بزرگی بوده اما حضورش در استقلال زود بود.

نوازی: سرمربیگری استقلال برای مجیدی زود بود

به گزارش بازی دراز، 

«محمد نوازی» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ما اظهار داشت: جدایی استراماچونی به خاطر ضعف هیات مدیره و مدیرعامل استقلال از این تیم صورت گرفت و این یک نمره منفی در کارنامه آنها محسوب می‌شود.

وی افزود: اسم استقلال را به خاطر یک مربی  ایتالیایی خراب کردند درحالی که می‌توانستند همین امکانات را برای یک مربی ایرانی فراهم کردند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: هواداران استقلال چه گناهی دارند که شاهد ناکامی‌های تیم خود باشند و بابت اتفاقاتی که در استقلال رخ می‌دهد خون دل بخورند.

نوازی تصریح کرد: جز حمایت از استقلال چاره دیگری از این تیم نداریم. در این مقطع می‌توانیم آرزو کنیم آبی‌پوشان تهرانی دوباره روزهای خوبی را برای هواداران به ارمغان اورد و پیام‌آور شادی برایشان باشند.

وی تاکید کرد: فرهاد بازیکن بزرگی بوده اما حضورش در استقلال زود بود. او ابتدا باید چند سالی در تیم‌های دیگر مربیگری می‌کرد و بعد از اینکه به تجربه کافی می‌رسید هدایت آبی‌پوشان تهرانی را برعهده می‌گرفت.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: این روزها بیکارم نه چون لابی‌گری بلدم و نه برای حضور در تیمی اعتقادات قلبی‌ام را زیر پا می‌گذارم.