پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 223173 ۰۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۶

نیازمند بازنگری در الگوی مدیریت ورزش هستیم/ علی‌نژاد می‌تواند منشاء تحول شود

نشست هم اندیشی کمیسیون های ورزشی کمیته ملی المپیک برگزار شد.

نیازمند بازنگری در الگوی مدیریت ورزش هستیم/ علی‌نژاد می‌تواند منشاء تحول شود

به گزارش بازی دراز، 

نشست هم اندیشی کمیسیون های ورزشی کمیته ملی المپیک با حضور سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، اعضای کمیسیون ها و اعضای هیات اجرایی در آکادمی ملی المپیک برگزار شد. در ابتدای نشست طاهره طاهریان نایب رئیس کمیته ملی المپیک گزارشی را از عملکرد کمیسیون ها ارائه کرد.

محمدرضا داورزنی معاون سابق قهرمانی وزارت ورزش و رضا قراخانلو رئیس سابق آکادمی هم در این نشست حضور داشتند.

*تعداد سهمیه های ما بیشتر از این خواهد بود

نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران در المپیک توکیو گزارشی را در خصوص این بازیها ارائه کرد. سجادی در این باره گفت: بازیهای المپیک توکیو از سوم مرداد آغاز می‌شود و ۵ رشته جدید به برنامه بازیها اضافه شده است. ۱۱ هزار و ۹۰ ورزشکار در این بازیها حضور دارند. ۱۰۵۸ مدال در این مسابقات توزیع خواهد شد.

او ادامه دا د: ثبت نام اولیه از رشته های شرکت کننده صورت گرفته و ثبت نام دوم در خصوص اعلام اسامی در حال پیگیری است. چهارمین کارگاه ویژه بازیهای المپیک با حضور مربیان و سرپرستان هفته آینده برگزار می شود. قرار است از اردیبهشت به بعد ۳ کارگاه هم برای ورزشکاران اعزامی انجام شود.

سجادی گفت: تعداد سهمیه‌ها بیشتر از این خواهد شد. امیدوارم با همکاری فدراسیونها بتوانیم کاروان خوبی برای المپیک 2020 داشته باشیم.

*نیازمند بازنگری در الگوی مدیریت ورزش هستیم

صالحی امیری در ادامه بیان کرد: به آقای علی نژاد تبریک می‌گویم. باور دارم با انگیزه حداکثری که دارد می‌تواند منشاء تحول در حوزه معاونت قهرمانی شود. به داورزنی و سجادی و همه مدیران گذشته خسته نباشید می گویم. برای تداوم حرکت قطار ورزش باید همه پیشکسوتان و نخبگان با همه نگاه ها و نقطه نظرات را داشته باشیم و نباید مدیران ما گوشه نشین شوند. نیاز مند بازنگری در الگوی مدیریت ورزش ایران هستیم تا ورزش بتواند به اهداف متعالی خود برسد.
او ادامه داد: از روسای فدراسیون ها تشکر می کنم که کارگزاران ورزش هستند اما کمتر دیده می شوند. بدون استثنا همه در مسیر ورزش قهرمانی کار می کنند. اعضای هیات اجرایی بازوهای ما هستند و بدون ادعا کار می کنند و باید از آنها تقدیر کنم. حضور قهرمانان در این جمع هم زیبایی به این نشست می دهد.