22. فروردين 1398 - 8:53   |   کد مطلب: 220051
بازی دراز1404: اتحاد و همدلی مردم سرپلذهاب در حمایت از فرزندان برومند انقلاب اسلامی پاسداران انقلاب در برابراقدام آمریکا و تروریست نامیدن سپاه به نمایش نشست.

به گزارش بازی دراز، آری روز پاسدار امسال که سالروز میلاد مسعود اولین پرچمدار شهامت و شجاعت است مصادف شده با آخرین اقدام یزید زمانه که از دست دلاورمردیهای پاسداران انقلاب اسلامی در مبارزه با تروریسم منطقه به ستوه آمده و خشمگین شده است تا مگر به خیال خام خود در ادامه پروژه بریدن مردم از سپاه پاسداران با این اقدام وقیحانه و نابخردانه مردم را در برابر این نهاد انقلابی قرار دهد.

و اما چقدر زود جواب عمل مفتضحانه خود را دید جایی که امروز همه و همه در قامت پاسدار واقعی انقلاب بودند.

از نمایندگان مجلسی که با لباس سبز به صحن علنی مجلس رفتند تا راه افتادن پویش #من_هم_پاسدارم و تا اعلام حمایت اقشار مختلف مردم از بازاری گرفته تا دانش آموز از ادارات گرفته تا سایر قوای نظامی همه و همه نشان از اتحاد و همبستگی ملت بزرگ ایران اسلامی در برابر استکبار و مستکبرین است.

سرپلذهاب هم به میدان آمده بود به میدانی برای محکوم نمودن اقدام خصمانه آمریکا و حمایت از فرزند برومند انقلاب اسلامی که امنیت کشور و منطقه را حاصل جانفشانی و دلاوری و شجاعت و شهامت نیروهایش می داند.

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها