12. آذر 1397 - 11:54   |   کد مطلب: 219011
بازی دراز1404:دغدغه اول مهر والدین دانش آموزان که از شروع سال تحصیلی درکانکس نگران بودند بعدازوقوع زلزله ۶/۴ریشتری به دغدغه آنها از حضور دانش آموزان در کلاس ساختمانهای مدارس تعمیرشده تبدیل شده است.

به گزارش بازی دراز، 8 روز از زلزله 6/4 ریشتری گذشته و مدارس 3 روزی است که پس از یک وقفه ۵روزه فعالیت آموزشی خودرا از سر گرفته اند .

بیش از3ماه از بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید گذشته است و امروز دغدغه ونگرانی والدین دانش آموزان ۱۸۰درجه تغییر کرده است.

 

با مرور خاطرات ۲ماه گذشته شاید کمتر کسی در روزهای پایانی شهریور امسال فکر می کرد که دغدغه والدین و دانش آموزان از برپایی کلاسهای درس در مدارس امروز به برپایی کلاس در کانکسهای سیار تغییر یابد.

 

آن روزهای ابتدایی شروع مدارس را فراموش نکرده ایم . همه جا صحبت از آمار و ارقام بازسازی مدارس شهرستان بود صحبت ازاینکه آیا کلاسهای درس در مدارس برپا می شود. دغدغه و نگرانی مهم آن روزها اتمام بازسازی مدارس تخریبی و تعمیری شهرستان و رسیدن مدارس بازسازی شده به آغاز سال تحصیلی ۱۳۹۷ بود. همه از برپا شدن کلاس در کانکسهای سیار معترض بوده و برپایی کلاس در مدارس بازسازی شده را بعنوان یک مطالبه مهم پیگیری می کردند.

 

اما امروز بعداز گذشت ۲ماه و چندروز از آن ایام دغدغه بسیاری از والدین تغییر کرده است. والدین دانش آموزان مدارسی همچون ندای زینب و آزادگان در پیامهای ارسالی به این پایگاه خبری از برگزاری کلاس درس فرزندان خود در ساختمان مدرسه ابراز نگرانی کرده و خواستار برگزاری کلاس در کانکسهای سیار شده اند. برخی از والدین هم با نوشتن نامه به مسئولین شهرستان این مطالبه مهم خودرا پیگیری می کنند.

ما هم امیدواریم که آموزش وپرورش با اتخاذ تصمیمی مناسب هم دغدغه و نگرانی والدین دانش آموزان را رفع کند و هم با برگزاری کلاسهای درس درمکانی مطمئن از عقب ماندن تحصیل دانش آموزان در روزهای پایانی مانده به امتحانات نوبت اول جلوگیری کند.

 

انتهای پیام/3033

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها