پربازدیدترین ها

سرویس: فرهنگی کد خبر: 201570 ۱۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹

زندگینامه شهید والامقام هادی صفریانی؛

شهیدی که در مکتب حسینی پرورش یافت / خاکریز جبهه ها روایتگر رشادت شهید صفریانی

بازی دراز1404: شهید والامقام هادی صفریانی در مکتب اباعبدالله الحسین(ع) پرورش یافت و در جبهه های حق علیه باطل رشادت های بسیاری داشت که خاکریز جبهه ها روایتگر آن هستند .

شهیدی که در مکتب حسینی پرورش یافت / خاکریز جبهه ها روایتگر رشادت شهید صفریانی

به گزارش بازی دراز، شهید هادی صفریانی در مکتب حسین، عشق آموخت و معرفت، در دفاع از وطن گر طرح حمله ای بود مشتاقانه داوطلب شرکت  درآن شدند.

در عملیاتهای مختلفی چون والفجر 8 کربلای 5  و نصر7 و... حضوری فعال داشت که خاطره هایش را سنگرها و خاکریزها به یاد دارند.
 وی بارها مجروح گردید ولی چون عاشق خدمت و دفاع از کیان اسلامی بود هرگز خسته نشد و بر راه و هدف خود اصرار داشتند تا سر انجام اینکه در مورخه 18/5/1366 در عملیات نصر 7 به عالی ترین مقام عشق و ایثار که همانا شهادت بود نائل گشتند و بر بال فرشتگان سوار نزد معبود خویش و دیدار با رهبر آزاده اش حضرت سید الشهداء رفت.


روحش شاد و راهش پر رهرو باد.
شهید هادی صفریانی در سال 1345 هجری شمسی بود که در دهستان قلعه شاهین –روستای سراب از یک خانواده مستعد و معتقد کودکی پا به عرصه گیتی نهاد که پدر و مادر از وجودش بسیار مسرور و خوشحال شدند و او را هادی نام نهادند، از همان کودکی وجودش نمایانگر خیر و برکات خداوندی بود.

براستی هدایت شده بود و بخصوص اینکه تحت تربیت صحیح پدر و مادر قرار گرفتند.

هادی صفریانی وارد مکتب علم و معرفت شدند دوران تحثیل تا مقطع متوسطه را پشت سرنهادند، ایام جنگ بود دانشگاهها تقریبا تعطیل بودند، اما در دانشگاهی بر روی بندگان خاص خدا گشوده شد که استادش کسی جز رهبر کبیر انقلاب نبود، در آن دانشگاه کسب معرفت بود، ریاضت بود مقدمات وصال، سوار بر بال فرشتگان و رسیدن به معبود،تحصیل عشق بود و ایثار، هادی صفریانی افتخار حضور در آن را نصیب شد و وارد مکتب سیدالشهدا گردید و راهی جبهه ها شد.

اینجانب هادی صفریانی در حالی وصیت نامه خویش را می نویسم که راهی جبهه ام،ابتدا خطلاب به خانواده بویژه پدر و مادر مهربانم نوشته ام،پدر و مادر عزیزم راهی می روم که راه سیدالشهدا بود، دفاع از شرف و کیان کشور اسلامیمان است.

به جبهه می روم بسا که افتخار شهادت نصیبم شود، و اگر چنین شد بر مرگم نگرانی نکنید بلکه خوشحال باشید و بدانید که حاصل زحمات چند ساله اتان به ثمر نشست، پدرو و مادرم بر  مرگم زاری نکنید صبر پیشه کنید که خداوند مع الصابرین است،فرایض الهی را به جا بیاورید و خداوند را در هر لحظه کمک و مدد کار خود بدانید، امیدوارم در این دنیا در زیر بیرق ولی عصر و امام امت سرافراز و در قیامت هم بر خوان الهی مهمان شوید.

توصیه دارم امام امت را تنها نگذارید زیرا دشمنان اسلام بویزه منافقین آن وطن فروشان در هر لحظه در کمین اند،مبادا غفلت کنید که آنان بتوانند آسیبی بر مملکت برسانند و خوشحال شوند بلکه باید پاسدار انقلاب باشید تا دشمنان تا همیشه در یاس و ناامیدی و حسرت به سر ببرند.


نظرات بازدیدکنندگان

یو
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۵

هادی صفریانی شهیدی بودکه عاشق شهادت بود.ایشان چهره ای مظلوم داشت .مظلوم بود.بنده توفیق داشتم تیر66 خدمتش برسم ودرمدت کوتاهی دوستم گردید .