نمایش 1 - 10 از 631
یادداشت:
بازی دراز1404:چهارشنبه سوری یکی از جشن های کهن ایرانیان است که براساس یک رسم دیرین و اعتقاد پیشینیان، شب چهارشنبه آخر سال برای استقبال از فصل بهار و روشنی و دفع بلا برپا می شود.
یادداشت :
بازی دراز1404:در آخرین پنجشنبه سال همه آرامستان ها به رسم بر پایی سنت دیرینه “پنجشنبه آخر سال” پر میشود از حضور ما زندگان، حضوری توام با ابرهای اسفند ماه و زمستانی که روزهای آخر بودنش را نفس می کشد و بهاری که بی تاب آمدن است.
یادداشت:
بازی دراز1404:بنای تاریخی زیج منیژه که قدمت آن به دوره ساسانیان می‌رسد، در داخل بافت روستای پاتاق از توابع سرپل ذهاب قرار دارد.
یادداشت؛
بازی دراز1404: پادگان ابوذر سرپلذهاب مشهور به دوکوهه غرب بیشترین آمار شهدا دریک روز را دردوران دفاع مقدس ثبت کرده است و امروز میعادگاه عاشقان و رهروان شهدا می باشد.
یادداشت:
بازی دراز1404: سرپل‌زهاب، در این چهار دهه‌ی اخیر آبستن حوادث بی‌شماری بود؛ حوادثی تلخ و شیرین که گاه روح آدمی را در میان مین‌ها و گسل‌هایش به اندوهی تمام ناشدنی دچار می‌کند و گاه در شور حضور و همدلی و بصیرتش به شادمانی‌ای زاید الوصف می‌کشاند.
یادداشت:
بازی دراز1404: فصل بهار پر از نوبرانه است، از جمله نوبرانه‌های فصل بهار کنگر است که دارای خواص درمانی زیادی می باشد.
دکتر فاضل الیاسی ؛
بازی دراز1404:در ساعت ۹ و ۴۸ دقیقه شب در حالی که کودکان در حال بازی، گرفتن جشن تولد، تماشای تلویزیون، انجام تکالیف مدرسه و .... بودند ناگهان زمین نا مهربان شد، همین زمینی که در هشت سال جنگ ایران و عراق، پناهگاه مردم بود، همین زمینی که انسان های زیادی برای حفظ آن جان خود را از دست داده اند، همین زمینی که میهن پرستان به آن قسم می خورند، همین زمینی که انسان به سختی میتواند برای مدت کوتاهی از آن دل بکند،ذ
دکتر فاضل الیاسی ؛
بازی دراز1404: هزاران پیمانکار و نیروی کار جهت بازسازی این مناطق به کرمانشاه سرازیر شدند، اما از همان روزهای اول مشخص گردید که این ها پیمانکار نیستند و فاقد تخصص در امر ساختمان سازی بودند، از همه جالب تر این که بعضی از این پیمانکاران پول سیگار و دود خود را نیز به همراه نداشتند، از لحاظ تخصص نیز در برابر ساده ترین سوالها سکوت می کردند!!!
یادداشت:
بازی دراز1404:فضای مجازی نسل جدیدی از فضای روابط اجتماعی هستند که با اینکه عمر خیلی زیادی ندارند، توانسته اند به خوبی در زندگی مردم جا باز کنند.
یادداشت :
بازی دراز1404:حضرت زینب كبرى علیها السلام در روز پنجم جمادى الاولى سال پنجم یا ششم هجرى قمرى در شهر مدینه منوّره متولّد گردیده، و جهان را به قدوم خویش مزین فرمودند.

صفحه‌ها