نمایش 1 - 10 از 637
یادداشت:
بازی دراز1404: مهاجرت وجود مقدس امام رضا(ع) به ایران، حاوی مسایل مهمی است که توجه به آنها دید تاریخی ژرفی به ما میدهد. اول این‌که این هجرت، کاملاً آگاهانه بود و حضرت (ع) میدانستند که آثار هجرتشان چیست و چه پیامدی خواهد داشت! و آن‌چه ما میبینیم تنها گوشه‌ای از آن چیزی است که امام رضا (ع) میدیدند و تا زمان ظهور اتفاق خواهد افتاد!
بازی دراز 1404:بی تردید هیچ دگرگونی و انقلابی بی ریشه و علت پدید نمی آید و بسترها و عواملی در شکل گیری آن مؤثر است. قیام 15 خرداد نیز جنبشی ماندگار و اثر گذار است و نقطه عطفی در کارنامه انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود. این قیام، سر آغاز تحوّلات و دگرگونیهای شگفت آوری شد که به حق می توان از آن به عنوان «یوم اللّه» نام برد.
بازی دراز1404: امام خمینی (ره) هدف‌ها و آرمان‌ها و هر آنچه را که باید ابلاغ کند، گفته بود و در عمل نیز تمام هستی‌اش را برای تحقق همان هدف‌ها به کار گرفته بود و بعد از او نیز جانشین به حقش گام در همان مسیر گذاشت.
یادداشت:
بازی دراز1404:عملیات بازی دراز در مجموعه ارتفاعات استراتژیک بازی دراز در غرب استان کرمانشاه روایتی از رشادت رزمندگان اسلام همراه با امدادهای غیبی و وعده نصرت الهی است.
یادداشت:
بازی دراز1404:افزایش استفاده ازاینترنت و به ویژه شبکه های اجتماعی موبایلی این روزها به رغم استفاده های مفیدی که دارد، در کنار اشتغال به کار طولانی والدین و تغییر نگرش والدین به تربیت فرزندان، موجبات دوری اعضای خانواده از یکدیگر را فراهم ساخته است.
بازی دراز1404:بازی دراز مجموع ارتفاعاتی استراتژیک، پر اهمیت و صعب‌العبور است که در ابتدای جنگ به دست مزدوران بعثی افتاد و رزمندگان مجاهد اسلام با فدا کردن جان پاک خویش آن را از دشمن بازستانده و پرچم افتخار را بر قله‌های آن به اهتزار در آوردند
یادداشت:
بازی دراز1404: اتحاد و همدلی مردم سرپلذهاب در حمایت از فرزندان برومند انقلاب اسلامی پاسداران انقلاب در برابراقدام آمریکا و تروریست نامیدن سپاه به نمایش نشست.
بازی دراز1404:مبعث روز مَبْعَث بر پایهٔ باورهای اسلامی، روزی است که محمد، پیامبر اسلام، به درجه پیامبری برگزیده شد.
آیین سیزده بدر در سرپلذهاب ؛
بازی دراز 1404 : مردم شهرستان سرپلذهاب علارغم بارش باران متناوب و هوای مطبوع درروز سیزدهم فروردین آیین ورسوم خاصی دارند وبا پناه بردن به دامان طبیعت زیبای شهرستان به زعم خود از نحسی سیزده بدر فرار می کنند.
12 فروردین روز ظهورشخصیت واقعی ملت
بازی دراز1404:روز12 فروردین سال 1358 روز تحقق شعارهای انقلاب وظهورواقعی ملت ایران دردفاع از انقلاب بود که بارای قاطعانه خود جمهوری اسلامی را رقم زد.

صفحه‌ها