نمایش 1 - 10 از 636
یادداشت:
بازی دراز1404:عملیات بازی دراز در مجموعه ارتفاعات استراتژیک بازی دراز در غرب استان کرمانشاه روایتی از رشادت رزمندگان اسلام همراه با امدادهای غیبی و وعده نصرت الهی است.
یادداشت:
بازی دراز1404:افزایش استفاده ازاینترنت و به ویژه شبکه های اجتماعی موبایلی این روزها به رغم استفاده های مفیدی که دارد، در کنار اشتغال به کار طولانی والدین و تغییر نگرش والدین به تربیت فرزندان، موجبات دوری اعضای خانواده از یکدیگر را فراهم ساخته است.
بازی دراز1404:بازی دراز مجموع ارتفاعاتی استراتژیک، پر اهمیت و صعب‌العبور است که در ابتدای جنگ به دست مزدوران بعثی افتاد و رزمندگان مجاهد اسلام با فدا کردن جان پاک خویش آن را از دشمن بازستانده و پرچم افتخار را بر قله‌های آن به اهتزار در آوردند
یادداشت:
بازی دراز1404: اتحاد و همدلی مردم سرپلذهاب در حمایت از فرزندان برومند انقلاب اسلامی پاسداران انقلاب در برابراقدام آمریکا و تروریست نامیدن سپاه به نمایش نشست.
بازی دراز1404:مبعث روز مَبْعَث بر پایهٔ باورهای اسلامی، روزی است که محمد، پیامبر اسلام، به درجه پیامبری برگزیده شد.
آیین سیزده بدر در سرپلذهاب ؛
بازی دراز 1404 : مردم شهرستان سرپلذهاب علارغم بارش باران متناوب و هوای مطبوع درروز سیزدهم فروردین آیین ورسوم خاصی دارند وبا پناه بردن به دامان طبیعت زیبای شهرستان به زعم خود از نحسی سیزده بدر فرار می کنند.
12 فروردین روز ظهورشخصیت واقعی ملت
بازی دراز1404:روز12 فروردین سال 1358 روز تحقق شعارهای انقلاب وظهورواقعی ملت ایران دردفاع از انقلاب بود که بارای قاطعانه خود جمهوری اسلامی را رقم زد.
قانون ملی شدن صنعت نفت در واقع پیشنهادی بود که به امضای همه اعضای کمیسیون مخصوص نفت در مجلس شورای ملی ایران در ۱۷ اسفند ۱۳۲۹ به مجلس ارائه شد و مجلس سنا نیز این پیشنهاد را در ۲۹ اسفند ۱۳۲۹ تصویب کرد و پیشنهاد قانونی شد.
یادداشت:
بازی دراز1404:چهارشنبه سوری یکی از جشن های کهن ایرانیان است که براساس یک رسم دیرین و اعتقاد پیشینیان، شب چهارشنبه آخر سال برای استقبال از فصل بهار و روشنی و دفع بلا برپا می شود.
یادداشت :
بازی دراز1404:در آخرین پنجشنبه سال همه آرامستان ها به رسم بر پایی سنت دیرینه “پنجشنبه آخر سال” پر میشود از حضور ما زندگان، حضوری توام با ابرهای اسفند ماه و زمستانی که روزهای آخر بودنش را نفس می کشد و بهاری که بی تاب آمدن است.

صفحه‌ها