نمایش 1 - 10 از 655
یادداشت ؛
بازی دراز1404:شهرستان زلزله زده سرپلذهاب در دومین سالگرد زلزله آبانماه سال ۱۳۹۶ با تمام تلاشهای صورت گرفته وخدمات انجام شده اما با حجم انبوهی از واحدهای مسکونی احداثی نیمه کاره و جمعی بسیاری از مستاجرین واحدهای تخریبی برای تحویل زمین برای خانه دارشدن مواجه است.
یادداشت:
بازی دراز1404: زلزله 7و3دهم ریشتری روز21آبان ماه سال 96 در استان کرمانشاه شهرستان سرپل ذهاب رخداد و بلایای طبیعی بود که آثارناخوشایندی برجای گذاشت .
یادداشت؛
بازی دراز1404: سرپلذهاب هشتمین شهرباستانی جهان است که آثارباستانی متعددی در آن کشف شده وهمچنان کشف این آثار ادامه دارد و نیازمند توجه بیشتر برای کشف حقایق بسیار آن است.
یادداشت:
بازی دراز1404:قدرت درختان بلوط شگفت انگیز است، اما اگر فکر می کنید که آنها در طول قرن ها چنان باشکوه شده اند، این درخت ها باعث تحسین می شوند. بلوط بزرگسالان زیبا، درختان با شکوه، با شاخه های متراکم و تنه قدرتمند هستند، آنها نمادی از جاودانگی، حکمت و قدرت هستند.
یادداشت:
بازی دراز1404: در ماه صفر رحلت پیامبر اکرم(ص) و چند تن از امامان معصوم(ع) اتفاق افتاده است، در روایات آمده که برای دفع آفات و بلایای این ماه، بسیار صدقه دهند، نه از آن جهت که به آن معنا نحس باشد، بلکه به‌خاطر از دست دادن پیامبر(ص) برای مردم روزهای خوبی نیست.
یادداشت:
بازی دراز 1404 : سبزیجات مقاوم در برابر سرما را بشناسید و از آن ها در طول پاییز و زمستان بهره ببرید.
یادداشت:
بازی دراز 1404 : نیروی انتظامی با اقتدار کامل در ایجاد امنیت جامعه می کوشد و عوامل اخلال گر را شناسایی و سرکوب می نماید تا در سایه این حرکت، فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی شکل گرفته و رشد کند.
یادداشت؛
بازی دراز1404: سال تحصیلی جدید درحالی آغاز میشود که تورم و گرانی در بازار دانش آموزان بی بضاعت را از خریدهای پاییزی بازداشته و چشم براه دستهایی مهربان کرده است تا دربهار مدارس امسال لزوم برگزاری جشنهای همدلی ونیکوکاری مردم بیش از پیش شود.
یادداشت:
بازی دراز1404: به مناسبت ۱۲ محرم شهادت امام سجاد.ع. گزیده ای از زندگی این‌امام همام از ولادت تا شهادت در این یادداشت به قلم آمده است.
یادداشت:
بازی دراز1404: پیامبر اسلام که از میان امت رفت دیگر آن محور اتحاد یگانه در جامعه وجود نداشت و اختلافات زیاد شده بود. هر واقعه ای که اتفاق می افتاد فریاد وا اسلاما و وا محمدا از سوی برخی از صحابه پیامبر بر می خواست. سالها سپری شده بود و پس از شهادت امام حسن علیه السلام، برادرش حسین سعی در اصلاح امور داشت.

صفحه‌ها