نمایش 1 - 10 از 648
یادداشت؛
بازی دراز1404: سال تحصیلی جدید درحالی آغاز میشود که تورم و گرانی در بازار دانش آموزان بی بضاعت را از خریدهای پاییزی بازداشته و چشم براه دستهایی مهربان کرده است تا دربهار مدارس امسال لزوم برگزاری جشنهای همدلی ونیکوکاری مردم بیش از پیش شود.
یادداشت:
بازی دراز1404: به مناسبت ۱۲ محرم شهادت امام سجاد.ع. گزیده ای از زندگی این‌امام همام از ولادت تا شهادت در این یادداشت به قلم آمده است.
یادداشت:
بازی دراز1404: پیامبر اسلام که از میان امت رفت دیگر آن محور اتحاد یگانه در جامعه وجود نداشت و اختلافات زیاد شده بود. هر واقعه ای که اتفاق می افتاد فریاد وا اسلاما و وا محمدا از سوی برخی از صحابه پیامبر بر می خواست. سالها سپری شده بود و پس از شهادت امام حسن علیه السلام، برادرش حسین سعی در اصلاح امور داشت.
بازی دراز1404:درست کردن ترخینه در میان مردم زلزله زده سرپل ذهاب رسم دیرینه و فرهنگ بومی است که در این فصل از سال با شور و اشتیاق فراوان تهیه می شود.
یادداشت:
بازی دراز 1404 : روز کارمند ازاین نظر مهم است که فرصت مناسبی برای تبیین جایگاه و رفع مشکلات کارمندان است چرا که این روز ، روز قدردانی از انسان‌های خدمتگزاری است که هدف آنان خدمت به مردم و کسب رضای خداوند است.
یادداشت:
بازی دراز1404: گوشه از زندگی نامه عبادی سیاسی هفتمین امام شیعیان امام موسی کاظم(ع) را در اینجا بخوانید.
حذف صفرها از پول ملی در شرایط فعلی موافقان و مخالفانی دارد که هرکدام روی یک جنبه از اثرات این تصمیم جدید دولت انگشت گذاشته‌اند؛ با این حال علی‌رغم آنچه اغلب اقتصاددانان مخالف حذف صفرها از اهداف ضدتورمی این طرح دارند، مسئولان اقتصادی می‌گویند خودمان می‌دانیم حذف صفر و تغییر واحد پولی تاثیری روی تورم ندارد!
یادداشت؛
بازی دراز 1404 : روز عرفه و عید قربان دومناسبت پیش رو در هفته جاری است که فضیلتهای سیاری دارد و دعا و نیایش و بندگی پرودگار در این روزها موجب بخشش گناهان بسیاری می شود.
زندگینامه شهید والامقام هادی صفریانی؛
بازی دراز1404: شهید والامقام هادی صفریانی در مکتب اباعبدالله الحسین(ع) پرورش یافت و در جبهه های حق علیه باطل رشادت های بسیاری داشت که خاکریز جبهه ها روایتگر آن هستند .
یادداشت؛
بازی دراز1404: شب نشینی های سنتی خانواده های ایرانی در سایه گسترش شبکه های اجتماعی در بین افراد به تعطیلی کشیده شده است و فضای مجازی کانون گرم خانواده ها را تهدید می کند.

صفحه‌ها