نمایش 1 - 10 از 624
یادداشت:
بازی دراز1404:فضای مجازی نسل جدیدی از فضای روابط اجتماعی هستند که با اینکه عمر خیلی زیادی ندارند، توانسته اند به خوبی در زندگی مردم جا باز کنند.
یادداشت :
بازی دراز1404:حضرت زینب كبرى علیها السلام در روز پنجم جمادى الاولى سال پنجم یا ششم هجرى قمرى در شهر مدینه منوّره متولّد گردیده، و جهان را به قدوم خویش مزین فرمودند.
یادداشت:
بازی دراز1404:دغدغه اول مهر والدین دانش آموزان که از شروع سال تحصیلی درکانکس نگران بودند بعدازوقوع زلزله ۶/۴ریشتری به دغدغه آنها از حضور دانش آموزان در کلاس ساختمانهای مدارس تعمیرشده تبدیل شده است.
بازی دراز1404: 28 صفر سالروز رحلت جانسوز پیامبر گرامی اسلام، حضرت محمّد مصطفی پيامبر اكرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبي(ع) می باشد.
یادداشت:
بازی دراز1404:در شرایط ناپایداری نرخ های اقتصادی ، ناهمواری های مسیر و ناملایمتی های اجتماعی آنچه میتواند زیرساخت های سرپل ذهاب را سرپا نگه دارد " مدیریت گلخانه ای " و نظارت مستمر بر تداوم این سنخ مدیریت است.
یادداشت/
بازی دراز 1404:بعد از گذشت یکسال از زلزله سال ۹۶ و وعده امهال وامهای زلزله‌زدگان هنوز این مبلغ اعلامی به طور کامل امهال نشده و برخی از آنها بازنده بازی بانکها شده‌اند.
دکترکیوان عزیزی استاد دانشگاه:
بازی دراز1404:دکترکیوان عزیزی استاد دانشگاه گفت: تدریس زبان در برنامه اکثر دانشگاهها جنبه تزیینی داشته و هیچ نتیجه عملی از آن بدست نمی آید.
یادداشت؛
بازی دراز1404: شانزدهم مهر هرسال، روز جهانی کودک نام گرفته است؛ روزی که در آن پدران، مادران، مربیان و دست اندرکارانِ مسائل کودکان، فرصت می یابند تا درباره کودک و دنیای زیبای آن بیندیشند و افق های زیباتری برای آینده کودکان ترسیم کنند.
زندگینامه شهید والامقام هادی صفریانی؛
بازی دراز1404: شهید والامقام هادی صفریانی در مکتب اباعبدالله الحسین(ع) پرورش یافت و در جبهه های حق علیه باطل رشادت های بسیاری داشت که خاکریز جبهه ها روایتگر آن هستند .
بازی دراز1404:درست کردن ترخینه در میان مردم زلزله زده سرپل ذهاب رسم دیرینه و فرهنگ بومی است که در این فصل از سال با شور و اشتیاق فراوان تهیه می شود.

صفحه‌ها