نمایش 1 - 10 از 671
یادداشت:
بازی دراز1404: زمستان فصلی است که شیوع این دو بیماری و ابتلا به آلرژی در آن بسیار زیاد است. افراد زیادی هستند که در فصول پاییز و زمستان که هوا سرد می‌شود، دچار آلرژی شده و ابتلا به سرماخوردگی و آنفلوانزا نیز باعث تحریک آن می‌شود.
یادداشت:
بازی دراز1404: درست کردن ترخینه در میان مردم زلزله زده سرپل ذهاب غذای بومی است که در فصل زمستان و سرما از سال با شور و اشتیاق فراوان تهیه می شود.
یادداشت:
بازی دراز۱۴۰۴: شهر سرپل‌زهاب بر اساس مطالعه آثار باستانی و کتیبه‌های آن از قبیل کتیبه و سنگ نوشته آنوبانینی پادشاه لولوبی‌ها (که قدمت آن ۴۸۰۰ سال است) که در ضلع شمال شرقی که بر سینه رشته کوه همیشه استوار زاگرس حک شده است، یکی از باستانی‌ترین شهرهای دنیا (و بر اساس مستشرق مشهور راولینسون، هشتمین شهر باستانی دنیا) محسوب می‌شود.
بازی دراز: ارتش عراق امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که ۲۲ موشک توسط ایران به سمت دو پایگاه نظامی در این کشور شلیک شده است.
بازی دراز:پیشکسوت استقلال گفت: فرهاد مجیدی بازیکن بزرگی بوده اما حضورش در استقلال زود بود.
استان‌ کرمانشاه ظرفیت‌های خوبی در حوزه تولید محصولات شیلاتی دارد. از دیگر سو همجواری این استان با کشور عراق، فرصت مناسبی برای صادرات تولیدات آبزیان به این کشور فراهم کرده است.
نشست هم اندیشی کمیسیون های ورزشی کمیته ملی المپیک برگزار شد.
یادداشت:
بازی دراز1404:تاریخ های مهم باقی مانده تا انتخابات مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است.
یادداشت؛
بازی دراز1404: زلزله پیامدهای ناگوار بسیاری دارد که مهمترین راهکار مقابله باآن و کم کردن خسارات جانی ومالی آن مقاوم سازی ساختمانها و فراگیری آموزشهای لازم خودمراقبتی در هنگام وقوع زلزله است.
درحالی که پیست آفرود کرمانشاه یکی از بهترین و بزرگترین پیست‌های آفرود کشور است، اما بارندگی‌های ابتدای امسال و چند هفته اخیر باعث شسته شدن این پیست و خارج شدن آن از حالت استاندارد شده است.

صفحه‌ها