نمایش 1 - 10 از 678
یادداشت:
بازی دراز۱۴۰۴:درحال حاضر واکسنی برای حفاظت از شما در برابر ابتلا به ویروس انسانی کرونا وجود ندارد. می‌توانید از طرق زیر، خطر ابتلای خود را کاهش دهید:
یادداشت:
بازی دراز 1404 : ویروس کرونا این روزها افکار زیادی را درگیر خود کرده است. در این مطلب درباره علائم، راه‌های تشخیص و درمان، پیشگیری و جلوگیری از بیماری کرونا برای شهروندان توصیه‌هایی داریم.
یادداشت ؛
بازی دراز1404: انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قصرشیرین همواره از شور وشوق خاصی برخوردار بوده ونامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی برای رسیدن به کرسی نمایندگی ساختمان بهارستان باهم به رقابت جانانه ای می پردازند.
یادداشت:
بازی دراز۱۴۰۴:با تسليت فرارسيدن سيزدهم جمادي الثاني سالروز وفات شَهادت گونه حضرت ام البنين(سلام الله عليها) ، به محضر امام زمان (عجل الله فرجه)و تمامي امت اسلامي ، به گوشه اي از زندگاني و فضايل ايشان مي پردازيم.
همزمان با دهه مبارک فجر:
بازی دراز ۱۴۰۴: همزمان با دهه مبارک فجر،جمعی ازروحانیون شهرستان سرپل ذهاب با موضوع اهمیت دستاوردهای انقلاب و حفظ آرمان های اسلام و فرصت بازنگری و بازخوانی ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب میزگرد فرهنگی تشکیل دادند.
یادداشت:
بازی دراز1404:شب نشینی زمان های گذشته امروزه به یک جمله " یادش بخیر" بسنده شده است و امروزه این شب نشینی ها سرد و بی روح بین نسل های امروزی می گذرد.
اجاره‌نشینانی که دیگر امیدی به خانه‌دار شدن ندارند؛
بازی دراز1404: کلاف سردرگم مستاجران زلزله‌زده کرمانشاهی بعد از دو سال در پاسکاری ادارات مانده و وعده‌های سرپناه آنها رنگ باخته است
یادداشت:
بازی دراز1404: زمستان فصلی است که شیوع این دو بیماری و ابتلا به آلرژی در آن بسیار زیاد است. افراد زیادی هستند که در فصول پاییز و زمستان که هوا سرد می‌شود، دچار آلرژی شده و ابتلا به سرماخوردگی و آنفلوانزا نیز باعث تحریک آن می‌شود.
یادداشت:
بازی دراز1404: درست کردن ترخینه در میان مردم زلزله زده سرپل ذهاب غذای بومی است که در فصل زمستان و سرما از سال با شور و اشتیاق فراوان تهیه می شود.
یادداشت:
بازی دراز۱۴۰۴: شهر سرپل‌زهاب بر اساس مطالعه آثار باستانی و کتیبه‌های آن از قبیل کتیبه و سنگ نوشته آنوبانینی پادشاه لولوبی‌ها (که قدمت آن ۴۸۰۰ سال است) که در ضلع شمال شرقی که بر سینه رشته کوه همیشه استوار زاگرس حک شده است، یکی از باستانی‌ترین شهرهای دنیا (و بر اساس مستشرق مشهور راولینسون، هشتمین شهر باستانی دنیا) محسوب می‌شود.

صفحه‌ها