7. آبان 1391 - 10:25   |   کد مطلب: 850

رییس اداره گاز سرپل ذهاب از آغاز عملیات اجرایی نصب دو هزار و 100 علمک گاز در مناطق شهری این شهرستان خبر داد و گفت: دو پیمانکار بصورت مستقل و مجزا، نصب علمک گاز در مناطقی از شهر را که لوله کشی گاز انجام شده بر عهده دارند.

ˈعلیرضا فرهنگیان ˈ  با بیان اینکه هر پیمانکار نصب یک هزار علمک را متعهد شده، افزود: نصب 300 علمک گاز از این تعداد توسط یکی از پیمانکاران انجام شده و پیمانکار دیگر نیز در حال تجهیز کارگاه است.

وی تصریح کرد: گاز رسانی به سرپل ذهاب در سه فاز 1a ،1b ،1c انجام شده که طول خط 1a آن 22 کیلومتر و خط انتقال 1b نیز 32 کیلومتر است که علمک گذاری این دو فاز هم اکنون در دست انجام است ضمن اینکه طول خط 1c حدود 30 کیلومتر است که 50 درصد عملیات اجرایی آن انجام شده است.

فرهنگیان اظهار کرد: هم اکنون در فازهای یک a و یک b در مجموع دو هزار و 100 علمک نصب شده و سه هزار و 500 خانوار در این دو نقطه از نعمت گاز برخوردار شده اند در شرایطی که حداقل امکان استفاده شش هزار و 500 خانوار در این دو نقطه فراهم است.

وی با اشاره به اینکه استقبال مردم برای خرید انشعاب گاز بدلیل گرمای هوا کم است، خاطرنشان کرد: هم اکنون و با آغاز فصل سرما، استقبال برای خرید انشعاب گاز شهری زیاد شده و پیش بینی می کنیم بیش از سه هزار مشترک دیگر برای استفاده از گاز شهری انشعاب گاز خریداری کنند.

فرهنگیان در خصوص گاز رسانی به روستاهای شهرستان سرپل ذهاب هم گفت: گازرسانی به 48 روستا مصوب سفر مقام معظم رهبری است که با تامین اعتبار، اقدامات اجرایی آنها آغاز خواهد شد.

فرماندار سرپل ذهاب در نشست شورای اداری این شهرستان که روز شنبه با حضور استاندار کرمانشاه برگزار شد از عملکرد شرکت گاز و کندی عملیات علمک گذاری و گاز رسانی در این شهر انتقاد کرده و خواستار شتاب بخشی در این طرح با توجه به فرا رسیدن فصل سرما شد.

ˈمیرزا مراد پیروˈ تاکید کرد: این شهرستان دارای 171 روستا است که هیچ کدام از نعمت گاز بهره مند نیستند که می طلبد شرکت گاز برای اجرای مصوبات سفر رهبری و تعهدات خود در این خصوص زودتر اقدام کند

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها