30. بهمن 1391 - 12:19   |   کد مطلب: 8029

فرماندار سرپل ذهاب از آمادگی کامل ستاد تسهیلات نوروزی این شهرستان برای استقبال و پذیرایی از مهمانان نوروزی و گردشگران خبر داد.

 

ˈمیرزا مراد پیروˈ روز دوشنبه در نخستین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی افزود: کمیته های شش گانه برای این منظور در ستاد تشکیل شده تا تمهیدات لازم را برای پذیرایی از مهمانان نوروزی فراهم کنند.

وی تصریح کرد: برای راهنمایی مسافران نوروزی طرح های ویژه ای از جمله نصب چادر در ورودی های شهر، تهیه و توزیع دفترک راهنمای شهر، استقرار کمپ های ویژه نوروزی پلیس و برقراری کشیک راه و شهرسازی و مراکز بهداشت و درمان در نظر گرفته شده است.

پیرو اظهار کرد: برای اسکان مسافران نوروزی نیز برنامه ریزی لازم انجام شده و آموزش و پرورش بعنوان متولی ستاد اسکان تعیین شده و برای این منظور چهار باب مدرسه برای اسکان فرهنگیان و مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.

به گفته وی، برای رفاه حال مسافران و گردشگران نوروزی در این ایام، تعدادی نانوایی و داروخانه به صورت شبانه روزی در سطح شهر آماده خدمت رسانی به مسافران خواهند بود.

پیرو تاکید کرد: حرم احمد ابن اسحاق (ره)، آبشار پیران، طاق گرا، زیج منیژه، کتیبه آنو بانی نی، قلعه گبری و سراب گرم از جمله آثار تاریخی و گردشگری این شهرستان است که پذیرای گردشگران در این ایام خواهند بود.

وی افزود: وجود یادمان های شهدا در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس، برپایی نمایشگاه در محل یادمان های بازی دراز، شهید شیرودی و پادگان ابوذر و احیای سنگرهای هشت سال دفاع مقدس برای آشنایی نسل جوان و کاروان های راهیان نور در محل یادمان شهدا از جمله دیگر برنامه های ستاد تسهیلات نوروزی سرپل ذهاب است.

فرماندار سرپل ذهاب خاطرنشان کرد: با تمهیدات و برنامه های مختلفی که در نظر گرفته شده امیدواریم سفر خوش و به یادماندنی در اذهان مسافران و گردشگران ورودی به این شهر باقی بماند تا در سال های بعد هم به این شهرستان سفر کنند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها