12. بهمن 1391 - 8:30   |   کد مطلب: 6668

در اولین روز از دهه مبارک فجر جمعی از بازنشتگان و پیشکسوتان بسیجی سرپل‌ذهاب با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

جمعی از بازنشستگان و پیشکسوتان بسیجی سرپل‌ذهاب به همراه فرمانده سپاه و مسئولین سرپل‌ذهاب و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در اولین روز از دهه مبارک فجر با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرپل‌ذهاب  در این دیدار ضمن تبریک دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی ایران با وجود فتنه ها و دسیسه های دشمنان همچنان استوار و پایدار با حرکت رو به جلو به آرمان ها و اهدافش طی مسیر می کند.

سرهنگ قنبری با تجلیل از ایثارگری شهدا ی انقلاب بیان داشت: شهدا با ایثار گری هایشان این انقلاب و نظام را به ارمغان آورده و کید و مکر دشمنان را خنثی کردند. اکنون ما وارث شهدا بوده و این انقلاب و نظام به عنوان یک امانت الهی به دست ما سپرده شده است.

قنبری با تاکید بر شرکت همگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه گفت: دشمن در کمین نشسته تا کوچکترین ضعفی را از ناحیه حضور مردم در صحنه زیر ذره بین گرفته و آن را بزرگ جلوه دهد.

در ادامه امام جمعه شهرستان سرپل‌ذهل با تبریک ایام خجسته دهه ی فجر و پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ریشه این شجره طیبه و انقلاب، امام عظیم الشأن ماست که همه چیز این انقلاب از این امام رویید و لازم است که به این نکته توجه داشته باشیم که همان طوری که این ایام پیروزی انقلاب برای ما مهم است زنده نگه داشتن یاد و خاطره امام راحل هم برای ما مهم است.

وی در ادامه گفت: برهیچ کس پوشیده نیست که بزرگترین انقلاب و دگرگونی در جهان اسلام و کل دنیا با رهبری های پیامبر گونه حضرت امام راحل (ره) به وقوع پیوست.

حجت السلام صفدری افزود: امام راحل با آن نفس روحانی و الهی توانست این انقلاب بزرگ را رقم زده و در تاریخ به عنوان یک برگ زرین برای کشورمان ثبت و ضبط نماید.

امام جمعه شهرستان سرپل‌ذهاب در ادامه خاطر نشان کرد: شهدای عزیزمان رهروان و پویندگان راستین راه امام با نثار خون خود پیروزی انقلاب اسلامی را به ما هدیه دادند و ما می توانیم امروز جشن بگیریم.

صفدری با تذکر درباره شرکت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: چشم دشمنان به حضور مردم در راهپیمایی دوخته شده و همه ما باید زمینه سازی حضور مردم را در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه فراهم کنیم.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها