12. بهمن 1391 - 10:16   |   کد مطلب: 6651

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرپل ذهاب با اشاره به برپایی نمایشگاه عکس و پوستر و مطبوعات انقلاب در این شهرستان گفت: این نمایشگاه به مناسبت سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با بیش از 300 قطعه عکس انقلاب و مطبوعات مرتبط بر پا شده است.

ˈنادر گهوارهˈ با اشاره به اینکه نمایشگاه مذکور مکان مناسبی برای شناخت علاقه مندان وقایع پیرامون انقلاب اسلامی است، افزود: این نمایشگاه از امروز تا 22 بهمن بمدت 10 روز در محل کتابخانه عمومی سرپل ذهاب برای علاقمندان دایر است.

وی اظهار کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی یادآور آگاهی، پویایی، رشادت و از جان گذشتگی جامعه ایران در سال 57 به رهبری امام راحل و در راستای ایجاد حکومتی الهی و رهایی از دوران ستم شاهی رژیم منفور پهلوی است.

گهواره افزود: انقلاب اسلامی حرکتی بزرگ و تحولی تاریخی در عصر سکوت دین و مذهب در برابر طاغوت و گمراهی بود که تببین و بزرگداشت جشن های این ایام می تواند نگاه نسل جوان و آینده را به دیدن واقعیت ها روشن سازد.

رییس ارشاد اسلامی سرپل ذهاب برگزاری نمایشگاه عمس و مطبوعات انقلاب را گامی مهم در راستای یادآوری ایثار و اهداف انقلاب سال 57 به رهبری امام راحل به نسل جوان دانست.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها