پربازدیدترین ها

سرویس: ویژه کد خبر: 6165 ۱۰:۳۸ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۶

مراسم جشن هفته وحدت درشهرستان سرپلذهاب ودر روستای کوئیک برگزار شد

مراسم جشن هفته وحدت درشهرستان سرپلذهاب ودر روستای کوئیک برگزار شد
مراسم جشن هفته وحدت ، ولادت با سعادت پیامبر اعظم ، حضرت محمد (ص) وامام جعفر صاد ق (ع) با حضور جمعی از مسئولین ومردم روستای کوئیک  و به همت حوزه امام حسین (ع) ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرپلذهاب برگزار گردید .

در این مراسم معنوی حجت الاسلام مهدی مرادی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرپلذهاب ضمن گرامیداشت هفته وحدت بیان داشت که همه ما مسلمانان با ید با اتحاد وهمدلی در برابر دشمنان بایستیم واجازه ندهیم تا کوردلان اتحاد ووحدت ما را بر هم بزنند .

وی به آیات قران پیرامون وحدت اشاره نمودندو وجود قران ، قبله ، پیامبر واحد را از مشترکات میان مسلمانان خواند و افزود پیشرفت اسلام و مسلمین در سایه وحدت حاصل می شود.ومسلمان باید با احترام به عقاید یکدیگر همواره درمقابل دشمنان اسلام متحد باشند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سرپلذهاب ضمن اشاره به ضرورت های وحدت بین مسلمانان تفرقه و جدایی بین مسلمانان را از خواسته های شوم استکبار جهانی و دولت های استعمار گر عنوان کرد وگفت: انقلاب اسلامی و برکات حاصل از آن در نتیجه وحدت بین مردم و مسلمانان شیعه و سنی اتفاق افتاد وخیزش عظیم مسلمانان در کشورهای اسلامی درحال حاضربا الگوگیری از انقلاب اسلامی ووحدت شکل گرفته است

مرادی  افزود : قبلا جریانات فکری آن طرف مرزها با تفرقه افکنی میان شیعه و سنی قصد داشت تا مانع جریان سازنده انقلاب به کشورهای اسلامی شود و نفوذ استعمار همچنان برآن کشورها باقی بماند و وحدت میان مسلمانان و ودرک آنها از انقلاب ایران باعث شد تا استعماردر اهداف شوم خود ناکام بماند و امروز مردم مزدوران استکبار را یکی پس از دیگری از دیگری از کشورهای اسلامی بیرون کنند.

مرادی  وجود امکانات رفاهی مانند آب ، برق ، تلوزیون ،تلفن ،جاده آسفالته و.. در دورافتاده ترین روستا های شهرستان  را از برکات انقلاب اسلامی خواند وافزود انقلاب اسلامی علاوه بر خدمات معنوی که به اسلام ومسلمانان داشته است موجبات رفاه عمومی مردم را نیز فراهم نموده است.

در این مراسم چند سروده ، شعر و مولودی با موضوع وحدت و مدح نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص)قرائت شد.و با اهداء هدا یایی از 10 نفر از کسانی که نامشان متبرک به نام محمد است تجلیل به عمل آمد