3. آذر 1391 - 14:06   |   کد مطلب: 1313

امام جمعه سرپل ذهاب گفت: مقاومت مردم فلسطین و پیروزی آنها در جنگ هشت روزه، وعده الهی را در پیروزی حق و نابودی باطل محقق کرد.

حجت الاسلام والمسلمین ˈمجید صفدریˈ در خطبه های نماز جمعه این هفته افزود: پیروزی غرورآفرین مردم غزه در سایه ظلم ستیزی و مقابله با ظلم بوده و ادامه پیدا خواهد کرد.

وی اظهار کرد: مردم فلسطین چنان قدرتی به ارتش اسراییل نشان دادند که تاکنون در طول جنگ های بین اعراب و اسراییل، رژیم صهیونیستی نمونه آن را ندیده بود.

وی گفت: امروز شاهدیم که ملت قلیل با قدرت ضعیف در مقابل مستکبران ایستادگی کرده است، لذا وعده خداوند تخلف ناپذیر است و همیشه حق و اسلام ناب پیروز خواهد بود.

امام جمعه سرپل ذهاب، با اشاره به عاشورای حسینی گفت: با نزدیک شدن به ایام تاسوعا و عاشورای حسینی تلاش کنیم با حضور شکوهمندانه در آیین های این ایام، از برکات و ارزش های آن بهره مند شویم.

وی اظهار کرد: یکی از جلوه های مهم عاشورا نماز ظهر عاشوراست، امید است که امسال نیز همچون سال قبل با حضوری پرشکوه تر نماز ظهر عاشورا را اقامه کنیم.

خطیب نماز جمعه سرپل ذهاب ادامه داد: امام حسین (ع) در روز عاشورا و در سرزمین کربلا با تعداد محدود یاران در مقابل ظلم ایستادگی کرد و در مقابل استکبار زمان خود ایستاد و به شهادت رسید.

صفدری با اشاره به هفته بسیج گفت: بسیج هم ریشه در عاشورا دارد که با ظلم و استکبار و بی عدالتی به هیچ عنوان سر سازگاری ندارد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها