پربازدیدترین ها

کد خبر: 226932 ۱۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

به مناسبت سالروز شهادت شهید امینی صورت گرفت:

دیدار مسئولین سپاه استان و شهرستان سرپلذهاب با خانواده شهید امینی

بازی دراز 1404:امام جمعه سرپلذهاب، جانشین سپاه استان و جمعی از مسولین شهرستان با خانواده شهید امینی به مناسبت سالگرد شهادت وی دیدار کردند.

دیدار مسئولین سپاه استان و شهرستان سرپلذهاب با خانواده شهید امینی

سردار مرادی جانشین سپاه حضرت نبی اکرم.ص. استان کرمانشاه در این دیدار معنوی، گفت: رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس از جان خود گذشتند تا دشمن نتواند وجبی از خاک وطن ما را به غارت ببرد، لذا مدیون خون شهدا هستیم که اکنون کشوری قدرتمند در عرصه جهانی داریم و دشمن از ما هراس دارد.

وی افزود: ادامه دادن راه شهدا با پیروی از خط ولایت فقیه و حفظ آرمان های اسلام محقق میشود لذا باید با جان و دل مدافع این انقلاب باشیم.

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در ادامه گفت: شهید امینی از سرداران نام آور دوران دفاع مقدس و از الگوهای برتر در کشور است.

وی تصریح کرد:مسئولین کشور که با خون شهدا به این مقام رسیده اند باید به فکر خدمت به مردم باشند تا به تکلیف سنگین خود عمل کرده باشند و ادامه دهنده راه شهدا باشند.

شهید حشمت اله امینی از سرداران شهید استان کرمانشاه و از اهالی شهرستان سرپل ذهاب پانزدهم مرداد ماه سال   66 مصادف با عید قربان در عملیات نصر 7 به درجه شهادت نائل آمد و پس از 13 سال مفقود الاثر بودن، پیکر مطهرش شناسایی و در جوار مرقد مطهر احمد ابن اسحاق (ع)به خاک سپرده شد.

شهرستان سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه با جمعیتی بالغ بر 90 هزار نفر جمعیت در طول دوران دفاع مقدس 874 شهید گرانقدر تقدیم آرمانهای نظام مقدس اسلامی کرده است