پربازدیدترین ها

کد خبر: 226921 ۱۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۴

فرماندار سرپل‌ذهاب خبرداد:

عدم میزبانی شهرستان در ایام نوروز از میهمانان نوروزی / برای حفظ سلامت مردم به سرپل‌ذهاب سفر نکنید

بازی دراز 1404: فرماندار سرپل‌ذهاب از عدم میزبانی شهرستان در ایام نوروز از میهمانان نوروزی خبرداد و گفت : مردم برای حفظ سلامت خود و دیگران به سرپل‌ذهاب سفر نکنند.

عدم میزبانی شهرستان در ایام نوروز از میهمانان نوروزی / برای حفظ سلامت مردم به سرپل‌ذهاب سفر نکنید

 نورالدین فرزادی پور در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت : موج چهارم شیوع ویروس کرونا یک تهدید جدی برای سلامت مردم است هم مسئولین و هم مردم باید رعایت پروتکلهای بهداشتی را در سرلوحه کار خود قراردهند.

وی افزود : مردم باید ویروس کرونا را جزئی از زندگی خود دانسته و در برنامه ریزی های خود این بیماری منحوس را مد نظر قرار داده و برای حفظ سلامت خود و دیگران موارد بهداشتی را رعایت کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : تعطیلات تحویل سال نو هرساله به دید و بازدید و صله رحم و تفریح و مسافرت اختصاص پیدا می کرد ولی امسال باتوجه به شیوع بیماری کرونا باید سلامت مردم را بر برنامه های سنتی و مذهبی خود ارجح دانسته واز مسافرت پرهیز نماییم.

ایشان در ادامه وی با بیان اینکه سرپل ذهاب یکی از شهرستانهای دارای قابلیت در گردشگری است اذعان داشت : سرپل‌ذهاب دارای جاذبه های گردشگری تاریخی ، طبیعی ، دفاع مقدس ، مذهبی و ... است پدر سنوات گذشته میزبان گردشگران و کاروانهای راهیان نور بسیاری در ایام نوروز بوده است ولی امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا از پذیرش میهمانان نوروزی معذور هستیم .

وی افزود : بصورت رسمی اعلام می کنیم که در ایام نوروز به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و برای حفظ سلامت مردم هیچ مهمان نوروزی را در شهرستان نمی پذیریم و همه ما باید این واقعیت را قبول کنیم که در ایام پیش رو پروتکلهای بهداشتی را رعایت کرده و سلامت خود و دیگران را به خطر نیندازیم .