پربازدیدترین ها

کد خبر: 226881 ۱۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹

درسرپلذهاب صورت گرفت :

سفر یکروزه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه به شهرستان

بازی دراز 1404:مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه در سفری یکروزه به شهرستان سرپلذهاب موضوعات مربوط به احداث درمانگاه تامین اجتماعی را بررسی کرد.

سفر یکروزه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه به شهرستان

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه در سفری یکروزه به شهرستان سرپلذهاب درجلسه ای باحضور فرماندار و شهردار و سایر مسئولین شهرستان موضوعات مربوط به احداث درمانگاه تامین اجتماعی را بررسی کرد.

دراین جلسه مقدمات تامین زمین مناسب برای احداث درمانگاه و اجاره نمودن مکانی مناسب تا زمان احداث ساختمان جهت ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی فراهم گردید.

مدیر درمان اداره کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : سفری به سرپلذهاب برای پیگیری موضوع احداث درمانگاه تامین اجتماعی دراین شهرستان داشتیم .

دکتر میثم حجتی پور باتقدیر از همکاری فرمانداری و شهرداری شهرستان افزود : مقدمات تامین زمین احداث درمانگاه تامین اجتماعی در سرپلذهاب با همراهی فرمانداری و شهرداری این شهرستان انجام شده که قابل تقدیر است .

وی تصریح کرد : سرپلذهاب به لحاظ تعداد بیمه شدگان تحت پوشش وهم تعداد افراد دارای دفترچه تامین اجتماعی کاملا استحقاق ایجاد یک درمانگاه تامین اجتماعی را دارد و ما درصدد هستیم که در یک مکان استیجاری این مرکز درمانی را تا احداث ساختمان راه اندازی شود .

ایشان بااشاره به طرح حذف دفترچه های کاغذی تامین اجتماعی اذعان داشت : تامین اجتماعی از ابتدای اسفندماه سالجاری دفترچه های کاغذی را چاپ نخواهد کرد و فرآیند درمان بصورت الکترونیک خواهد بود وتمام اطلاع رسانی و آموزشهای لازم از طریق رسانه ها ارائه شده و بستر برای پزشکان فراهم است و اگر سیستم رایانه در مطب پزشکان موجود نباشد داروهای بیمار در دو نسخه نوشته شده که یک نسخه آن مختص بیمار برای دریافت دارو و خدمات و نسخه دیگر توسط پزشک برای دریافت حق بیمه از تامین اجتماعی خواهد بود .

فرماندار سرپلذهاب نیز در ادامه گفت : شهرستان سرپلذهاب به لحاظ بعد مسافت با مرکز استان و همچنین به دلیل مرکزیت شهرستانهای غربی استان که خدمات درمانی خودرا در این شهرستان دریافت می کنند احداث یک درمانگاه تامین اجتماعی یک ضرورت است .

فرزادی پور افزود : ۲۷ هزار نفر بیمه شده تامین اجتماعی در شهرستان وجود دارد که با مساعدت مدیریت درمان استان و همکاری شهرداری و دستگاههای محلی شهرستان مقدمات احداث این درمانگاه فراهم شده است .

وی تصریح کرد : تازمانیکه این درمانگاه احداث گردد یک ساختمان استیجاری برای ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی فراهم خواهد شد .