پربازدیدترین ها

کد خبر: 226872 ۱۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸

رییس اداره صَمت ‌سرپل ذهاب:

طرح نظارتی ویژه عیدنوروز ۱۴۰۰ با تشدید نظارت ها عملیاتی می شود

بازی دراز 1404:رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ‌سرپل ذهاب گفت: طرح نظارتی ویژه نوروز ۱۴۰۰ در شهرستان سرپل ذهاب عملیاتی میشود.

طرح نظارتی ویژه عیدنوروز ۱۴۰۰ با تشدید نظارت ها عملیاتی می شود

 یوسف نظری در گفتگو با خبرنگار ما از اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز ۱۴۰۰ در شهرستان سرپل ذهاب  از ۱۵ بهمن خبر داد و گفت: این طرح آغاز شده و مانند سال‌های گذشته تا ۱۵ فروردین ‌سال آینده ادامه دارد.

وی گفت : بازرسی‌ و نظارت ویژه نوروز با هدف ایجاد آرامش در بازار و صیانت از حقوق مصرف کنندگان و جلوگیری از هرگونه گرانفروشی و کم‌فروشی در عرضه کالاها و ارائه خدمات صورت می گیرد.

نظری در ادامه افزود :طرح  نظارتی در دو بخش کالا و خدمات انجام می شود و اقلام پرمصرف مانند آجیل؛ شیرینی وسایر مایحتاج عمومی مردم مورد بازرسی و رصد قرار می گیرد .

ایشان تاکید کرد :سامانه جامع انبارها برای جلوگیری از قاچاق کالا و ارز و همچنین برای جلوگیری از احتکار ( کسی اقدام به انبار کردن کالاها و گران فروشی آن ها نکند) ایجاد گردیده و به همین دلیل تمامی صاحبان انبارهای عمومی وخصوصی، تاجران، اصناف و تولید کنندگان و حتی کشاورزان که دارای انبار هستند حتما باید  در سامانه جامع انبارها به  آدرس nwms ir@ مراجعه وثبت نمایند.

نظری درپایان از شهروندان محترم درخواست نمود تا هرگونه شکایت خود را  در  زمینه ی تخلفات صنفی واقتصادی به شماره تلفن ۱۲۴ گزارش نمایند.