پربازدیدترین ها

کد خبر: 226871 ۱۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸

امروز صورت گرفت:

تقدیر از دانش آموزان اتحادیه انجمن اسلامی سرپلذهاب به همت فرماندار شهرستان

بازی دراز 1404:فرماندار سرپل ذهاب با دانش آموزان اتحادیه انجمن اسلامی شهرستان دیدار و به پاس زحمات در برپایی نمایشگاه مدرسه انقلاب از آنان تقدیر بعمل آورد.

تقدیر از دانش آموزان اتحادیه انجمن اسلامی سرپلذهاب به همت فرماندار شهرستان

نورالدین فرزادی پور در این نشست ضمن تقدیر از حضور پرتلاش و فعال دانش آموزان در برپایی نمایشگاه مدرسه انقلاب در دهه فجر امسال اظهار داشت: این تکاپو و تلاش در آینده ای روشن و موفق دانش آموزان تاثیرگذار خواهد بود و در مراتب بالاتر به نتایج درخشانتری در عرصه های مختلف در جامعه خواهند رسید.

وی ترویج فرهنگ درست و کارآمد یکی از راهکارهای رسیدن به موفقیت عنوان کرد که می توان در جامعه امروزی کاربرد مهمی در موضوعات مختلف داشته باشد و از آسیب های اجتماعی جلوگیری کند.

وی ادامه داد: فرهنگ‌زیر بنا و زیرساخت در ابعاد مختلف است که می تواند انسان ها را در مسیرهای درست قراردهد و به نتایج اثربخش برساند لذا در دینداری، بهداشت فردی،سیاستمداری، مسائل شخصی و ... قطعا می تواند فرد را به اقتدار فکری و بلوغ برساند.

وی به استعدادیابی جوانان تاکید کرد و گفت: قطعا این کار در جامعه کنونی مورد نیازبوده که کاربردی از توانایی های جوانان در امورات مختلف استفاده شود و آینده ای روشن برای مملکت رقم بخورد.

در پایان از تعدادی ازدانش آموزان عضو اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزی شهرستان سرپلذهاب تقدیر بعمل آمد.