آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226684 ۱۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱

گزارش:

کارنامه درخشان ورزش جوانان سرپلذهابی افتخاری برای شهرستان/ مسئولین درصد رفع چالش های پیش رو باشند

بازی دراز 1404:جوانان سرپلذهابی با کسب مقامات مختلف در رشته های ورزشی کارنامه درخشانی برای شهرستان به ثبت رساندند اما در این مشکلاتی هم هست که جوانان انتظار دارند مسئولین درصد رفع چالش های پیش رو باشند.

کارنامه درخشان ورزش جوانان سرپلذهابی افتخاری برای شهرستان/ مسئولین درصد رفع چالش های پیش رو باشند

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه در دو بخش مرکزی و قلعه شاهین و بالغ بر ۲۲۸ روستا دارای ۹۰ هزارتن جمعیت است.

این شهرستان از نظر ورزش، جوانان پُرتوان و با استعدادی دارد که در رشته های مختلف ورزشی در مقامات شهرستانی،استانی و کشوری حائز رتبه شدند و در سالهای متمادی کارنامه درخشانی در رشته ورزش برای شهرستان به ثبت رساندند.

این شهرستان از سنین، نونهالان،نوجوانان و جوانان دارای ۴هزار و ۸۰۰ ورزشکار است که  ، ۸۱ مربی ورزشی فعال و موفق تربیت و پرورش استعداد این جوانان را بر عهده دارند و همچنین ۱۱ سالن ورزشی در اختیار ورزشکاران باامکانات و تجهیزات لازم می باشد.  

برخی از جوانان ورزشکار شهرستان در گفتگو با خبرنگار ما از کمبود امکانات و عدم وسایل پیشرفته ورزشی در اماکن ورزشی گله مند بودند و از مسئولین درخواست پیگیری جدی و مساعدت دارند.  

حجت صفری رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سرپلذهاب در گفتگو با خبرنگار بازی دراز گفت:ساختمان اداری ورزش و جوانان شهرستان که در طی زلزله سال ۹۶ دچار آسیب شد اکنون در حال احداث و ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.  

وی عنوان کرد: این ساختمان در مساحت ۱۸۰۰ متر مربع در ۴ طبقه طراحی شده که بودجه ای بالغ بر ۷ میلیارد تومان نیاز دارد.

وی بیان کرد: تا حد توان و استفاده از پتانسیل های موجود شهرستان برای پرورش استعدادهای ورزشی شهرستان تلاش خواهیم کرد و درصدد رفع چالش ها و کمبودهای موجود در راستای پیشرفت در سطح بالاتر هستیم زیرا که جوانان این شهرستان لیاقت استفاده از بهترین شرایط ورزشی را دارا هستند.