آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226281 ۰۹:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸

جلسه شورای آموزش و پرورش سرپل ذهاب برگزار شد

بازی دراز1404:‍ جلسه شورای آموزش و پرورش سرپل ذهاب با حضور فرماندار شهرستان سرپل ذهاب در محل سالن اداره آموزش و پرورش شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

جلسه شورای آموزش و پرورش سرپل ذهاب برگزار شد

 

محبت جمالی نیا فرماندار در این جلسه اظهار داشت: روند آموزش در شبکه مجازی ، مخصوصاً در شبکه شاد با تجربه بدست آمده توسط فرهنگیان پرتلاش، بهینه و فرهنگ‌سازی شده است، در خیلی فعالیت های اجتماعی حضور ها کم رنگ گردیده که تنها راه در این وضعیت کرونایی شکست این اپیدمی و توجه به سلامت دانش آموزان با آموزش مجازی در برنامه شاد می باشد .

وی در ادامه گفت: از تمامی معلمین گرانقدر در حوزه ستادی آموزش و پرورش چه در حوزه شهری و چه روستایی که در حال تداعی آموزش بیش از ۱۷ هزار دانش آموز شهرستان هستند تقدیر و تشکر می کنیم.

مقام عالی در شهرستان سرپل ذهاب گفت: علی رغم نگرانی‌ها، تغییر روش زندگی در مبارزه با کوید ۱۹ و چالش های گرانی و تورم و تحریم ها ی سخت که پیش روی کشور داریم بحث سلامت مردم و همشهریان از اهمیت بالایی و بلکه جزء اهداف کاری همه دستگاه ها و سازمان ها می باشد .

ایشان ادامه داد: همیت و مشارکت مردم در تعطیلی بازار در آبان ماه ۹۹عملا تاثیر گذار بود و امروزه که بصورت هوشمند برگزار می شود.قطعا نتایج مثبت آن را در پایان این تعطیلی با شکست کرونا خواهیم دید.

جمالی نیا گفت: بخاطر وضعیت قرمز و پرخطر شهرستان با اینکه مردم به زحمت می افتند ،برای جلوگیری از انتقال و شیوع ویروس کرونا درسطح شهرستان و جلوگیری از مهمانی دادن و مهمانی رفتن و منع کردن شرکت در مراسمات عزا و شادی مجبوریم مصوبات ستاد کرونا را سخت گیرانه تر اجرایی کنیم.

وی تصریح کرد:برای افزایش ظرفیت در اجراء طرح ممنوعیت تردد پلاک های غیر بومی و افزایش حداکثری کنترل و نظارت و رصد با ایجاد گشت های متعدد در سطح شهر و پوشش تکمیلی به دوربین های پایش و هوشمند در شهرستان مجبور به انسداد در بعضی از مسیر های فرعی در شهرستان شده ایم.

فرماندار شهرستان گفت: امروز بعضی از نقاط و محلات شهری در سرپل ذهاب وضعیت قرمزتری نسبت به سایر نقاط حوزه و درصد آلودگی بالاتری دارند و دلیل اصلی شیوع بیماری در این نقاط عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور مردم در فاتحه خوانی ها و مراسمات تشیع و خاکسپاری است.

وی افزود: همگی با مشارکت بالا در رعایت پروتکل های بهداشتی باید سعی کنیم این الزامات و محدودیت و ممنوعیت ها را تا پایان طرح تعطیلی شهرستان یعنی ۱۵ آذر ماه بپذیریم که ان شالله بتوانیم این بیماری را در شهرستان کم رنگ کنیم.

مهندس جمالی نیا فرماندار شهرستان سرپل ذهاب در پایان افزود:خدا را شاکریم که در شهرستان سرپل ذهاب همشهریان و مردمانی صبور و شکیبا داریم که با همین صبوری و استقامت خیلی از بحران ها را پشت سر گذاشته ایم و ان شالله با مشارکت بالای مردم بتوانیم این بیماری را در شهرستان و بلکه در سطح کشور بخشکانیم .