آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226276 ۰۸:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب:

دشمن از توان دفاعی و هسته ای کشور هراس دارد / شهادت دانشمندان کشور نمی تواند مسیر پیشرفت واقتدار نظام را متوقف کند

بازی دراز 1404:امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب گفت : دشمنان نظام و انقلاب امروز از توان دفاعی ، موشکی و هسته ای کشور هراسناک هستند و چون توان مقابله ندارند به انجام ترورهای ناجوانمردانه می پردازند.

دشمن از توان دفاعی و هسته ای کشور هراس دارد / شهادت دانشمندان کشور نمی تواند مسیر پیشرفت واقتدار نظام را متوقف کند

حجت الاسلام فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک و تسلیت شهادت شهیدفخری زاده اظهار داشت : دشمنان نظام و انقلاب اسلامی ودرراس آنها آمریکا و اسرائیل تروریست در طول ۴۰ سال گذشته با ترور کوردلانه و ناجوانمردانه شخصیتهای سیاسی ، نظامی ، امنیتی و علمی کشور به دنبال ایجاد خلل در راه توسعه و پیشرفت انقلاب و نظام بوده اند و امروز نیز با اقدامی مذبوحانه و ذلیلانه یکی دیگر از دانشمندان کشور را به شهادت رساندند .

ایشان بابیان اینکه دشمن از توان هسته ای و موشکی ایران اسلامی هراسناک است افزود : این اقدام تروریستی نشان دهنده ضعف و ناتوانی دشمن در برابر اراده دانشمندان کشور است که در میدان عمل توان مقابله علمی ،نظامی و سیاسی را نداشته و به اقدامات ناجوانمردانه و تروریستی بااستفاده از گروههای تروریستی و عناصر بزدل و منافق روی آورده اند.

امام جمعه شهرستان تصریح کرد : شهادت شهدای گلگون کفن کشور در عملیاتهای تروریستی هرگز در توان و اراده مردم برای حرکت به سمت قله های پیشرفت ، عزت و اقتدار خللی وارد نکرده و خون پاک و مقدس این شهداء باعث آبیاری درخت انقلاب و بالندگی، سرعت و قدرت بیشتر در توسعه و پیشرفت کشور شده است .

وی اذعان داشت : اقدام خصمانه و ذات کثیف آمریکا و اسرائیل و جنایتکار بودن آنها همچون ترورهای صورت گرفته در طول سالیان گذشته باردیگر برای همگان ثابت شد و لذا کسانی که درداخل همچنان به دنبال اعتماد به این کشور تروریست و انجام مذاکره با آمریکا هستند باید در دیدگاه و روش خود تجدید نظر کنند .