آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226265 ۱۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶

رییس اداره صمت سرپل ذهاب خبرداد:

تعطیلی واحدهای صنفی گروه مشاغل (یک)پس از ساعت ۲۰ امشب در سرپلذهاب

بازی دراز 1404:بیماری ویروسی کووید 19صنوف سطح یک که مشاغل ضروری مردم را تامین می نمایند از امروز عصر ساعت 20 بایستی تعطیل نمایند.

تعطیلی واحدهای صنفی گروه مشاغل (یک)پس از ساعت ۲۰ امشب در سرپلذهاب

 

 یوسف نظری در گفتگو با خبرنگار ماضمن تشکر از همکاری خوب اصناف و مردم در رعایت محدویت ها و پروتکل های بهداشتی وتبریک گرامیداشت هفته بسیج گفت: حسب تصمیم مدیریت پیشگیری ومبارزه با بیماری ویروسی کووید 19صنوف سطح یک که مشاغل ضروری مردم را تامین می نمایند از امروز عصر ساعت 20 بایستی تعطیل نمایند.

وی در ادامه بیان کرد: با توجه به ارزیابی های ستاد کرونای شهرستان و با تاکید براثربخشی محدویت های شبانه ، مقرر گردید که کلیه اصناف سطح یک شامل( فروشگاه های بزرگ، سوپرمارکت ها، مراکز تهیه غذای آماده درهمه نوع فعالیت اعم رستورانها وطباخی که بیرون بر هستند.لبنیات فروشی وهمچنین میوه فروشی ها وانت بارهای میوه فروش وسایرصنوف سطح یک ) از تاریخ ۶ آذرماه از ساعت 20شب و یک ساعت قبل از ممنوعیت تردد خودرو تعطیل می شوند.

وی افزود : ضمانت اجرای این مهم بازرسین ستاد کرونای شهرستان هستند بر روند اجرای محدویت های جدید شبانه نظارت خواهند کرد وبا واحدهای متخلف وفق مقررات قانون نظام صنفی وبرابرماده 68 قانون مذکوررفتار و به اداره تعزیرات حکومتی معرفی خواهند شد و پرونده های ارجاعی موضوع یاد شده خارج از نوبت رسیدگی واجرای حکم خواهد شد.