آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226264 ۱۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶

امروزصورت گرفت:

دیدار با خانواده شهدا و تکریم خانواده های معزز در سرپلذهاب به مناسبت هفته بسیج

بازی دراز 1404:دیدار با خانواده شهید افراسیاب شیری در روستای دارتوت بخش قلعه شاهین در شهرستان سرپلذهاب با حضور جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان به مناسبت هفته بسیج ،به همت حوزه مقاومت بسیج خواهران حضرت خدیجه(س) صورت گرفت.

دیدار با خانواده شهدا و تکریم خانواده های معزز در سرپلذهاب به مناسبت هفته بسیج

سرهنگ مجتبی کاکایی جانشین فرماندهی سپاه ناحیه سرپلذهاب در این دیدار ضمن یاد و خاطره شهدای والامقام و تاکید بر تکریم خانواده های معزز گفت: هفته تشکیل بسیج فرصتی برای قدردانی ازخودگذشتگی و شهامت و ایثار خانواده های شهدا است که در دوران دفاع مقدس نقش آفرینی کردند.

وی افزود: امروزه کشور ایران اسلامی در برابر ابرقدرت های جهان سرافراز و پرقدرت بوده و با استقلال خود توانسته وحدت و یکپارچگی در بین مردم ایجاد کند و نگذارد خط مشی دشمنان به هدف برسند و این موفقیت مدیون خون پاک شهدا و ایثارگری خانواده های آنان است.

سرهنگ کاکایی تاکید کرد: باالگوگیری از راه و منش شهدا قطعا خواهیم توانست راه توسعه و پیشرفت کشور را تسریع بخشیم و در تمام عرصه های مختلف دولت به نتیجه مطلوبی برای مقابله با دشمنان امروزی برسیم.

سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از 85 هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است