آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226247 ۱۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج صورت گرفت؛

دیدار جمعی از مسئولین سپاه ناحیه سرپلذهاب با بازنشستگان این ناحیه

بازی دراز 1404: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج فرمانده سپاه ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه و مسئول کانون بازنشستگان سپاه سرپلذهاب با جمعی از بازنشستگان سپاه ناحیه سرپل ذهاب دیدار کردند.

دیدار جمعی از مسئولین سپاه ناحیه سرپلذهاب با بازنشستگان این ناحیه

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب سرهنگ نوروز اکبری در حاشیه این دیدار ضمن گرامیداشت هفته بسیج مستضعفین به دستاوردهای مهم انقلاب اشاره کرد و گفت: با تفکر بسیجی این ملت توانسته ایم انقلاب و نظام را زنده نگه داریم و با اقتدار دستاوردهای مهم انقلاب که همان وحدت و یکپارچگی بین مردم است را حفظ کنیم.

وی افزود:به همت همین تفکر بسیجی در جامعه، نقش بازنشستگان سپاه و مجموعه بسیج نیز بی تاثیر نبوده و جوانان امروزی نیز با الگوگیری و تاثی از همین اعتقادات پرورش می یابند و آینده ساز کشور میشوند.

ایشان ادامه داد: استفاده از تجربیات بازنشستگان سپاه در عرصه های مختلف کشور، می تواند ادامه دهنده راه پیشرفت و ترقی در امورات کشور باشد و راهی برای برآب ساختن نقشه های دشمنان.

وی اشاره کرد : امروزه دشمنان از فعالیت های پررنگ بازنشستگان سپاه و نیروهای بسیج و استفاده از تفکر بسیجی آنان، در برنامه های مهم کشور ما واهمه دارند و دلیلی برای سقوط حکومت ظالمانه خود می دانند لذا بااین روند، پای کار بودن برای حفظ نظام و انقلاب بر همگان واجب است .

لازم به ذکراست، درپایان این دیدارها ازتعدادی ازخانواد‌های بازنشستگان سپاه شهرستان سرپل ذهاب تجلیل به عمل آمد.