آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226246 ۱۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۴

فرماندار شهرستان سرپلذهاب:

طرح شهید قاسم سلیمانی یک طرح کامل مشارکتی بسیج و شبکه بهداشت با محوریت خانواده است / مشارکت مناسب مردم در اجرای برنامه های مقابله با شیوع کرونا شهرستان

بازی دراز 1404:فرماندار شهرستان سرپل ذهاب گفت : طرح شهید قاسم سلیمانی یک طرح کامل و جامع مشارکتی بسیج و شبکه بهداشت ودرمان و با محوریت خانواده برای مقابله با شیوع بیماری کرونا است.

طرح شهید قاسم سلیمانی یک طرح کامل مشارکتی بسیج و شبکه بهداشت با محوریت خانواده است / مشارکت مناسب مردم در اجرای برنامه های مقابله با شیوع کرونا شهرستان

فرماندار سرپل ذهاب  در این جلسه اظهار داشت : بسیج یک ظرفیت عظیم برای اجرای کارهای مهم هم در کشور است که در راستای مبارزه با شیوع ویروس کووید ۱۹ و حفظ سلامت مردم نیز ورود کرده و اقدامات ارزشمندی را در شهرستان انجام داده است.

محبت جمالی نیا افزود: بسیج امروز با گسترش شیوع بیماری کرونا در سطح کشور با طرح شهید سلیمانی کادر درمان کشور آمده و با مشارکت خانواده ها و شبکه بهداشت و درمان از امروز کار خود را در شهرستان آغاز خواهد کرد.

وی تصریح کرد : در این طرح که با محوریت خانواده و با همکاری بسیج و شبکه بهداشت و درمان شهرستان اجرا می شود در هر خانه یک پایگاه سلامت تشکیل شده و برنامه های شناسایی ،حمایتی ، مراقبتی و نظارتی سلامت انجام خواهد شد.

ایشان ضمن تقدیر از مشارکت مردم و بازاریان در اجرای برنامه های ستاد مبارزه با کرونا شهرستان افزود : مردم ، اصناف و بازاریان در اجرای محدودیت ها و ممنوعیت های کرونایی شهرستان با وجود تمام سختی های معیشتی حاصل از این تعطیلی ها مشارکت بسیار بالایی داشته و در اجرای طرح شهید سلیمانی نیز همکاری و مشارکت لازم را خواهند داشت تا هر چه سریع‌تر وضعیت شهرستان به حالت عادی بازگشته و ضمن قطع زنجیره انتقال ویروس کووید ۱۹ ، سلامت مردم تامین شود .