آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226240 ۱۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۳

امام جمعه سرپلذهاب:

بسیج براساس اندیشه های اسلام و انقلاب تشکیل شده است / اقدامات بسیج در شرایط مختلف کشور ارزشمند است

بازی دراز 1404 :امام جمعه سرپل ذهاب گفت : بسیج براساس اندیشه های ناب دین اسلام و انقلاب اسلامی تشکیل شده واز هیچ سازمان خارجی الگو برداری نکرده است .

بسیج براساس اندیشه های اسلام و انقلاب تشکیل شده است / اقدامات بسیج در شرایط مختلف کشور ارزشمند است

حجت الاسلام فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: بسیج یک سازمان تشکیل شده بر اساس اندیشه های ناب و انقلاب اسلامی تمام زوایای مربوط به داخل کشور میباشد و هیچ بخشی از آن از سازمان یا نهادی خارج از کشور الگوبرداری نشده است.

وی افزود: بسیج یادگار ارزشمند امام (ره )است که در سال ۱۳۵۸ و در زمانی که آمریکای جنایتکار کشور را به خاطر تسخیر لانه جاسوسی تهدید کرده بود به وجود آمده و این تهدید را تبدیل به فرصت کرد.

امام جمعه شهرستان تصریح کرد: بسیج امروز متشکل از جوانانی مومن متدین شجاع مبتکر آماده به کار و زمان شناس است  که در مسائل و میادین مختلف انقلاب اسلامی به عنوان عضو پیشرو مجموعه انقلاب وارد شده و حرکتی نوآورانه امیدبخش به جا می گذارد..

ایشان بااشاره به کارایی بسیج در شرایط مختلف اذعان داشت : بسیج در وضعیت و شرایط مختلف کشور بعنوان یک نیروی فعال و آماده همواره کمک حال مسئولین شده است وامروز نیز در شرایط کرونایی کشور از ضدعفونی و گندزدایی معابر تا به راه انداختن رزمایش کمکهای مومنانه در کنار مردم حضور دارد .

فاطمی نسب در پایان افزود : بسیج شهرستان نیز در جریان زلزله ، سیل ، آتش سوزیهای مراتع و مزارع و اخیرا در جریان شیوع بیماری کرونا اقدامات بسیار ارزشمندی انجام داده که شایسته تقدیر است .