آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226239 ۱۰:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۳

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری سرپلذهاب :

کنترل مستمر و روزانه محدودیتهای بازار و رعایت پروتکلهای بهداشتی در شهرستان

بازی دراز 1404:معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار سرپلذهاب از کنترل مستمر و روزانه محدودیتهای بازار و رعایت پروتکلهای بهداشتی در شهرستان خبر داد .

کنترل مستمر و روزانه محدودیتهای بازار و رعایت پروتکلهای بهداشتی در شهرستان

 

مهندس پیرکرمی در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : کنترل مستمر و روزانه ستاد مقابله با کرونا شهرستان بمنظور پشتیبانی، ایجاد هماهنگی، پیگیری و اجرای دقیق مصوبات ستاد کرونا استان و شهرستان از تعطیلی کامل بازار شهرستان و رعایت پروتکلهای بهداشتی در واحدهای صنفی فعال اجرا می شود .

 

وی افزود : محدودیتهای در نظر گرفته شده برای مشاغل گروه‌های یک تا چهار از اول آذرماه اجرایی شده و این طرح‌ تا پایان شیوع بیماری کرونا و خروج شهرستان از وضعیت قرمز اعمال خواهدشد.

رییس کمیته امنیتی ستادکرونای شهرستان تصریح کرد: مشاغل گروه یک که مشاغل ضروری بوده و بخش غذایی و خدماتی مردم را پشتیبانی می کنند در هیچ‌یک از وضعیت‌های سه‌گانه تعطیل نخواهند شد .

پیرکرمی خاطر نشان کرد :در این طرح برای ادارات نیز محدودیتهایی در نظر گرفته شده و ادارات با کاهش نیروی انسانی از ۷۰ درصد تا ۵۰ درصد با نظر مدیر اجرایی فعالیت خواهند داشت .

 

این مقام مسوول افزود:برگزاری تمامی آیین های تجمعی عزاوعروسی در شهرستان ممنوع بوده وبابرگزارکنندگان این آیین ها به شدت برخورد می شود.

 

معاون سیاسی،امنیتی فرمانداری سرپل ذهاب گفت:اعمال جریمه یک میلیون تومانی برای خروج خودروهای پلاک غیر بومی از شهرستان هر۲۴ساعت یکبار درصورت مشاهده پلیس ویادوربین های درون شهری و برون شهری انجام خواهد گرفت.

 

پیرکرمی اضافه کرد : مردم برای حفظ سلامتی خودوخانواده هایشان درمنزل بمانندونسبت به رعایت موازین بهداشتی و فاصله اجتماعی جدیت لازم را داشته باشند.

معاون سیاسی ،امنیتی فرمانداری شهرستان در پایان از همکاری مردم، اصناف و بازاریان در اجرای محدودیتها و رعایت پروتکل های بهداشتی درشهرستان تقدیر کرده و ازمردم خواست همچنان ستادکرونای شهرستان را یاری نمایند.