آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226225 ۰۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۱

‍فرماندار سرپل ذهاب:

اهتمام بسیجیان‌ در تبدیل آسیب ها و بحران ها به فرصت های طلایی برای نظام و کشور/ هفته بسیج یادآور اخلاص و مجاهدت بسیجیان در عرصه های مختلف کشور است

بازی دراز 1404:فرماندار سرپل ذهاب گفت:دفاع از میهن اسلامی از بدو انقلاب ،سازندگی و محرومیت زدایی، استقلال و اقتدار و توسعه یافته کشور به همت بسیج بوده و اهتمام بسیجیان در تبدیل آسیب ها و بحران ها به فرصت های طلایی برای نظام و کشور موجب ترس و اضطراب بیشتر دشمنان می گردد.

اهتمام بسیجیان‌ در تبدیل آسیب ها و بحران ها به فرصت های طلایی برای نظام و کشور/ هفته بسیج یادآور اخلاص و مجاهدت بسیجیان در عرصه های مختلف کشور است

 

محبت جمالی نیا در گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت هفته بسیج و پنجم آذر ماه سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین ،گفت: این روز یادآور مجاهدت و اخلاص بسیجیان جان بر کف دوران هشت سال دفاع مقدس و عرصه های مختلف بازسازی و سازندگی و سربلندی کشور است.

وی افزود: دفاع از میهن اسلامی از بدو انقلاب ،سازندگی و محرومیت زدایی، استقلال و اقتدار و توسعه یافتگی در شجره طیبه بسیج نمود و ظهور داشته و روز به روز، اهتمام بسیجیان در تبدیل آسیب ها و بحران ها به فرصت های طلایی برای نظام و کشور موجب ترس و اضطراب بیشتر دشمنان می گردد.

فرماندار شهرستان بسیج را آمیزه‌ای از زیبایی و شکوه، عصاره خوبی ها و مهربانی و اقتدار کشور دانست و گفت: بسیج یادگار بنیانگذار جمهوری اسلامی و مرکز ثقل ، اتحاد ، همبستگی ،همدلی و یک صدا نمودن مشارکت برای سازندگی این کشور است .

این مقام مسئول گفت: خدمتگزاری بسیج در عرصه های محرومیت‌زدایی ،سازندگی ،عمران و آبادانی ، کنگره عظیم اربعین، حضور میدانی و اثربخش در بحران های زلزله و سیل و امروز اهتمام جدی و میدانی در قرارگاه عملیاتی ریشه‌کنی بیماری منحوس کرونا، حقیقتاً کم نظیر و بی بدیل و شایسته تقدیر است .