آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226222 ۱۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۳۰

فرماندار سرپلذهاب :

آغاز محدودیتهای کرونایی شهرستان از اول آذرماه / فعالیت ادارات خدمات رسان با ۵۰ درصد نیروی کار و سایر ادارات با ۳۰ درصد / تردد خودروهای با پلاک غیربومی در شهرستان ممنوع است

بازی دراز 1404:ماندار سرپلذهاب از آغاز ممنوعیتهای کرونایی در شهرستان از اول آذرماه خبردادوگفت : براساس این محدودیتها فعالیت ادارات خدمات رسان شهرستان با ۵۰ درصد نیروی کار و سایر ادارات با ۳۰ درصد نیروی انسانی خواهد بود .

آغاز محدودیتهای کرونایی شهرستان از اول آذرماه / فعالیت ادارات خدمات رسان با ۵۰ درصد نیروی کار و سایر ادارات با ۳۰ درصد / تردد خودروهای با پلاک غیربومی در شهرستان ممنوع است

 

محبت جمالی نیا در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : محدودیتهای مصوب شده بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا و در راستای اجرای طرح ملی مدیریت هوشمند محدودیت ها و ممنوعیت ها متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید ۱۹ در شهرستان سرپل ذهاب و حفظ سلامتی مردم از اول آذرماه تا ۱۵ آذرماه اجرا خواهد شد .

وی افزود : براین اساس فعالیت تمام ادارات به جز ادارات خدمات رسان با یک سوم کارکنان و ادارات خدمات رسان و ضروری با ۵۰ درصد ظرفیت نیروی کاری خواهد بود .

ایشان درادامه بااشاره به محدودیتهای بازار اذعان کرد : تمام اصناف و بازاریان به جز مشاغل ضروری و پشتیبانی کننده مواد غذایی و مراکز درمانی و کلینیکی و اورژانسی بجزء مشاغل گروه یک تعطیل خواهند بود .

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : هرگونه ورود خودرو با پلاک غیر بومی به شهرستان سرپل ذهاب از ساعت صفر روز شنبه اول آذر ماه تا پایان روز ۱۵ آذر ماه ممنوع می باشد و ضمانت اجرایی این ممنوعیت برای پلاک های غیر بومی اعمال قانون و جریمه یک میلیون تومانی توسط نیروی انتظامی(( پلیس راهنمایی و رانندگی)) شهرستان خواهد بود.

 

وی افزود : همچنین خروج  هرگونه خودرو با پلاک بومی از شهرستان به دلیل وضعیت قرمز شهرستان در سایر شهرستان های دیگر تا سقف یک میلیون تومان اعمال قانون و جریمه خواهند شد.  

ایان همچنین تردد خودرو در ساعات شبانه را ممنوع عنوان کرد و گفت : ترددات تمام خودرو های پلاک شخصی در سطح شهرستان از ساعت ۲۱ شب اول آذر تا ساعت ۴ صبح تا پایان تعطیلی شهرستان(( ۱۵ آذرماه ))برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا برای منع نمودن در شب نشینی ها ، مهمانی دادن ها و مهمانی رفتن ها ممنوع می باشد و بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا ضمانت اجرایی آین طرح توسط پلیس راهنمایی و رانندگی با اعمال قانون و جریمه تا سقف ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود .