آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 226221 ۱۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۳۰

در سرپلذهاب صورت گرفت :

بازدید نماینده مردم در مجلس ، فرماندار و مدیرشبکه بهداشت شهرستان از بیمارستان شهداء

بازی دراز 1404:نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار و مدیرشبکه بهداشت ودرمان سرپلذهاب از بخشهای مختلف بیمارستان شهداء شهرستان بازدید کردند.

بازدید نماینده مردم در مجلس ، فرماندار و مدیرشبکه بهداشت شهرستان از بیمارستان شهداء

 

نماینده مردم حوزه انتخابیه قصرشیرین در معیت فرماندار ومدیر شبکه بهداشت ودرمان سرپلذهاب باحضور در بیمارستان شهداء شهرستان از روند خدمات رسانی به مردم در بخشهای مختلف بازدید کردند.

نماینده مردم شهرستان درمجلس شورای اسلامی دراین بازدید ضمن خسته نباشید به تیم پزشکی و کادردرمانی بیمارستان در ارائه خدمت به مردم گفت : مقابله شما با بیماری کرونا که جان بسیاری از همشهریان را گرفته و جان بسیاری دیگر را تهدید می کند یک جهاد بزرگ است .

دکتر شهریار حیدری افزود : بازدیدی از بیمارستان شهرستان انجام گرفت واز خدمات و زحمات کادر درمانی بیمارستان که در این شرایط و وضعیت کرونایی شهرستان بصورت شبانه روزی تلاش می کنند تقدیر شد.

 

وی افزود : امکانات شهرستان خوب است اما متناسب با این جمعیت نیست که جلساتی با وزارتخانه انجام گرفته است که تجهیزات وامکانات بیمارستانی به شهرستانهای حوزه انتخابیه اختصاص یابد .

 

این نماینده مجلس تصریح کرد : شهرستانهای مرزی و محروم به امکانات وتجهیزات بیشتری نیاز دارند و انتظار ما از وزارت بهداشت این است که توجه بیشتری به شهرستانهای مرزی و محروم داشته باشد لذا وزیربهداشت قول مساعد دادند که درآینده نزدیک مسئولین وزارتخانه نبرای بررسی امکانات درمانی به شهرستانهای حوزه انتخابیه سفر کنند .

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس اذعان داشت : امروز جهان و سراسر کشور درگیر بیماری کرونا هستند و شهرستانهای حوزه انتخابیه قصرشیرین نیز درگیر این بیماری هستند که امیدواریم با تلاش تیم پزشکی و کادردرمانی این شهرستان ها و رعایت خودمردم هرچه سریعتر شاهد قطع زنجیره انتقال ویروس و ریشه کن شدن این بیماری باشیم.

فرماندار سرپلذهاب در ادامه اظهارداشت : کادر بهداشتی ودرمانی شهرستان باتلاش شبانه روزی و حساسیت بسیارروند کنترل و مبارزه با بیماری کرونا را راهبری و هدایت می کنند که امروز بازدیدی از بیمارستان انجام گرفت وازنزدیک از این تلاشها تقدیر شد.

محبت جمالی نیا افزود : باتلاش مسئولین شبکه بهداشت وبیمارستان شهداء بخش بستری بیمارانکرونایی جداشده و بیماران کرونایی در یک بخش خاص و جدای از سایر بخشها بستری شده و این بخش بصورت مجزا به بیماران کرونایی خدمات درمانی ارائه می دهد .

ایشان بااشاره به آغاز محدودیتها از اول آذرماه در شهرستان تصریح کرد : محدودیتهای تعیین شده از اول آذرماه در شهرستان اجرا خواهد شد واین محدودیتها بصورت روزانه توسط بازرسین کنترل ودرصورت مشاهده تخلف برخورد خواهد شد ‌.

وی ادامه داد : براساس این محدودیتها از اول آذرماه پلاکهای غیر بومی در سطح شهرستان حق تردد ندارند ودر صورت تردد جریمه خواهند شد همچنین پلاکهای بومی از ساعت ۲۱ شب به بعد تا ۴ بامداد در صورت تردد در سطح شهر بصورت هوشمند جریمه خواهند شد .

فرماندار شهرستان در پایان از همراهی مردم و تلاشهای مسئولین ، همکاری رسانه ها ، فعالین اجتماعی و سمن ها در اجرای پروتکلهای بهداشتی و محدودیتهای عیین شده از سوی استان تقدیر کرد.